Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Andreas Münzer mibe halt meg,...

Andreas Münzer mibe halt meg, hogyan volt egész off szezonban verseny szintű szálkásságban?

Figyelt kérdés
2010. aug. 20. 07:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Elisabeth Schwarz, Andreas volt élettársa úgy mesélte nekem, hogy Andreasnál valóban utolsó versenye, az 1996-os San José Pro Show után lépett fel belső vérzés, ami valószínűleg élete utolsó 30 óráján át tartott (vagyis a transzkontinentális és a transzatlanti repülőjáratokon is). Iszonyatos fájdalmai voltak. Miután a gép leszállt Münchenben, egyből kórházba szállították, de a műtétje alatt beállt a halál. Túl későn jött a segítség. Nem igaz az a mendemonda, hogy visszautasította a vérátömlesztést. Az a híresztelés is keringett, hogy a vérzést egy szájon át szedett – mellesleg nem szteroid-jellegű szer, a Cytadren (Aminoglutehimid) okozta."



Szálkás pedig úgy volt hogy offszezonban sem evett szinte semmit

2010. aug. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 clint ***** válasza:
a szálkásságát úgy tudta megtartani, hogy a vízvisszatartást csökkentő, és nem ösztrogény szteroidokat rendszeresen megállás nélkül szedte. A winstrol injekciós változatát pl naponta szúrta, sosem szüneteltette.
2010. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Weeks 1-5

500mg daily of test enanthate

152mg daily of parabolan

150mg daily of dianabol

150mg daily of halotestin

20 IU daily of HGH

20 IU daily of Insulin


Weeks 6-8

300mg daily of masteron

152mg daily of parabolan

250mg daily of winstrol tabs

150mg daily of halotestin

50mg daily of winstrol inj

24 IU daily of HGH


Weeks 9-10

200mg daily of masteron

100mg daily of winny inj

200mg daily of halotestin

400mg daily of winny tabs

24 IU daily of HGH

Insulin daily

IGF-1 daily


Days 1-3 leading up to show

aldactone, lasix


plus Weeks 1-10 ephedrine, aspirin, clenbuterol, valium, captagon, cytomel



Ugye ugye?:D Az első hétbe belehalnék sztem...

2010. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 clint ***** válasza:

ronnienak is hasonló az adagja.

Olvastam, hogy a clenbuterolt nem is számolja csak kiönti a markába és betolja.

2010. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jaja azt én is néztem.De asszem ennél azért gyengébb volt valamivel:D
2010. aug. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 clint ***** válasza:

neviccelj ezek nem napi adagok hanem az egész heti (5 napi adag)

150 mg dianabol pl, az amcsi dianabol ugyanaz mint a thai anabol 5 mg-os. Tehát ebből 6-ot szedett naponta.

Ronnie ennél többet szed. Annyi, hogy münzer szedett erős metiltesztót is emellé halotestint, meg növekedési hormonokat. Az insulin meg alapból divat volt anno. Még jobban beviszi a kaját az izmokba.

2010. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 clint ***** válasza:

ezen viszont meglepődtem:

[link]

25 mg-os tabletták vagy valamit elnéztem????

Ez egy elefántnak is kemény lenne.

2010. aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt megtaláltam én is de sztem valami kamu lehet.Konkrétan dianabol nevű termék?:S
2010. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
főleg hogy ez gyógyászati célra nem lenne alkalmas.Ahoz túl erős.1 kezdő koxoló napi 1 szemtől is(vagy 2xfél szem)olyat fejlődne hogy beszarás.Akkor mi lenne a terápiás dózisa?Szögmérővel bemérve napi 1/5öd szem?Vagy nem vágom
2010. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát én ronnie kúrájában is láttam az inzulint meg még néhány okosságot de ha jól emlékszem a hei össz tesztó nem volt ennyi aztán lehet csak kamut néztem vagy rosszul emlékszek.De az a komoly hogy ha ennyi derül ki mennyi lehet a valós érték?
2010. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!