Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezek jó deszkák? Menni szeretn...

Ezek jó deszkák? Menni szeretnék vele inkább,nem trükközni.

Figyelt kérdés

[link] Tudom h decathlonos de máshol nem találok. Longboard×cruiser kéne mivel a longboard túl hosszú a cruiser pedig műanyag és a formája sem tetszik. A másik: [link]

Ez viszont jobb minőségű szerintem. Ti melyiket választanátok?



2021. ápr. 1. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Decathlonosom van nekem is. Nagyszüleimtől kaptam karácsonyra, mikor meghallottam honnan van egy kicsit szkeptikus voltam, de teljesen felesleges volt. Nagyon jó érzés vele menni, könnyen lehet lendületet szerezni rajta. Lejtőn még nem próbáltam, de szerintem ott is megállná a helyét.
2021. ápr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Okés köszi😊
2021. ápr. 1. 17:16
 3/3 Horáciusz száncsez ***** válasza:
az első könnyebben használható de kicsi lesz a kereke(bár nem tudom hol laksz és milyenek az út viszonyok) de ha csak menni akarsz vele akkor minnél nagyobb annál jobb kerék, a másik pedig obitálisan nagy szóval maradnék az elsőnél
2021. ápr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!