Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy hasból hogyan lesz lapos?

Nagy hasból hogyan lesz lapos?

Figyelt kérdés
Nem mondanam magam kovernek, teljesen normalis testalkatom van, 169 es 64 kg vagyok, a BMI-m meg 22,4. Az az egyetlen problemam hogy teljesen aranytalan mindenem. A karom es a combom kicsit vastagabb, de nem lenne veszes ezekkel az osszkep ha a hasam nem lennr ekkora. Nyilvan tudom hogy ez termeszetes, de miutan ha egy nagyon keveset is eszek tenyleg hatalmas tud lenni. Ebbol hogy lesz lapos has egyebkent? Ha raedzek a nagy hasbol nem ertem hogy csak azert lesz lapos mert erosebb lesz a hasizmom es ha eszek nem tud annyira kitagulni? Egyebkent mar kb november ota dietazom, sikerult is fogynom 4 kg-ot mozgas nelkul es egy ideje elkezdtem itthon rendszeresen edzeni viszont nagyon nincs hozza turelmem ha nem latom hamar az eredmenyt:( ti miket ajanlotok erre, akar motivaciohoz vagy edzeshez/taplalkozashoz?

2021. ápr. 3. 09:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Csak hogy eltudjatok kepzelni kb ugy nez ki a hasam mintha egy 9 honapos terhes no lennek:D egy teljesen normalis etkezes utan, egyaltalan nem eszek sokat es oda is figyelek elegge, kenyeret es az edessegeket nasikat elegge kerulom, a genetikamban nagyon benne van az elhizas veszelye, es nehezen is fogyok viszont konnyen hizok:( de comb vekonyitasra is ha tud valaki mondani gyakorlatokat azt megkoszonnem, nyilvan tudom hogy kulon fogyas nincs de minimalisan biztosan lehet formazni:) egyebkent 18 eves lany vagyok, az kimaradt
2021. ápr. 3. 10:08
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Akaraterő kérdése az egész. Amikor a motiváció nagyobb lesz, amikor már a megereszkedett beled ellen bármit megadnál, akkor lesz akaraterőd. Nincs ebben semmi varázslat, kalóriadeficit, torna.

De megéri elkezdeni, vagy életmódot váltani, mert az az érzés az eredmény, amikor a zsíros hasadra nem rátapad a póló, hanem hozzá sem ér.

És nem is muszáj drasztikusan fogyózni, nekem elég volt az életmódváltás, ilyen súlyról 1 év alatt is ellehet érni a célt.

2021. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Edzessel meg etrenddel
2021. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen ezeket eddig is tudtam, a biologiai resze volt a kerdes:)
2021. ápr. 3. 12:43
 5/10 A kérdező kommentje:
Marmint anatomiailag
2021. ápr. 3. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy elkezd elégni a zsír,és a bőröd visszahúzódik, a hasizmod fejlesztésével pedig a beleid a normál helyükre kerülnek? Így értetted a kérdést?
2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ense ertem ezt az anatomiailag kerdest 🙄
2021. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindegyxdd koszonom😅
2021. ápr. 3. 23:53
 9/10 anonim ***** válasza:
Kalória deficit és életmód váltás
2021. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én Kovács Ramóna videóit néztem, szimpatikus volt és én azokra mozogtam úgymond vele együtt, mert végig csinálja a videóiban. Meg találtam még egy másik csajszit akinek nem tudom most a nevét.... Párat megnéztem.


Én amikor lefogytam, kisebb lett nyilván a hasam is, lement róla a zsírból is, de a forma nem változott.... Úgyhogy így lassan 3 év után már feladtam ezt a dolgot, hogy nekem teljesen lapos sosem lesz. Nem is vagyok az az alkat, ha lefogyok, nincs seggem se semmi. Olyan egészségesen meg nem tudom betartani. Meg már 30 évesen lehet nem is úgy van már a szervezetem sem. Fogyni nem akarok, úgy tornáztam vissza magam a 48 kg-ról. Most jött vissza vagy 1-2 kg, hogy minden hülyeséget ettem össze este fele. Szóval sajnos hamar vissza is jön, ha cseppet nem figyelek.

Akkoriban volt motivációm, vagyis inkább akaraterőm. Akkor nagyon akartam lefogyni, nagyon meg tudtam állni, hogy ne egyek amit nem lehet. Most már annyira nincs kedvem sem, az a baj. :/ Meg is látszik, hogy beficcen egy kis cukros akármi, de próbálom alacsonyan tartani a bevitt mennyiséget. Teát, kávét azóta is cukor nélkül iszom, bármilyen félét. Eritritet teszek a kajába vagy nyírfacukrot. Azért próbálom megtartani a jó szokást is.

A hasam a mániám lett mondjuk. Olyannak látom azt a részt, mint valami hordó, lábas hordó lennék kb. Az alhasam olyan nagyobb, olyan idegesítő. Előlről még elmegy, de oldalról nézve, hát gyönyörű... Amikor nagyon benne voltam az edzésben sem volt lapos, akkor is megvolt az a forma. El is szomorodtam, hogy ebből sosem lesz "deszka". Próbálok megbékélni vele és egészségesen étkezni azért és azért nem árt rádolgoznom néha, gyakrabban megint.

2021. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!