Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőtermi gépek fogyáshoz?

Edzőtermi gépek fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Az edzőtermekben melyik gépek segítenek fogyásban? (futógépen kívül) Szeretnék súlyzós edzéseket is csinálni, de először el szeretném érni az ideális testsúlyomat. Otthon intervall edzést szoktam csinálni futópadon, de szeretnék mást is kripóbálni.

2021. ápr. 8. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Mire kinyitnak az edzőtermek már kb 70 leszel, szerintem állj neki otthon
2021. ápr. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A kardió és a súlyzós edzés egyensúlyban kell, hogy legyen. Sokan esnek abba a hibába, hogy csak kardióznak, amikor fogyni akarnak. Súlyokkal ha kezdő vagy, érdemes először teljes testre leedzeni, hogy megszokja a tested, utána később pedig izomcsoportokra bontani. Kifejezetten egyik sem arra való, hogy fogyasszon, hanek arra, hogy különböző izmokat dolgoztass velük. Az a lényeg, hogy kb. 50-50% legyen a súlyokkal való edzés és a kardió aránya.
2021. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Első kommentelőnek: ahol én lakom ott már nyitva vannak.
2021. ápr. 8. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol nyitvavannak de segaz.. Am a kardiogepekkel tudsz legtobbet egetni viszont a sulyzos edzestol leszel formas..
2021. ápr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 hol?
2021. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!