Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ideális fenék edzés?

Ideális fenék edzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Röviden: 25 éves vagyok, kicsi testalkatú illetve alacsony. Anyukám génjeit örököltem mert ha hízik az mindig combra és fenékre megy. Az utóbbi évben elkezdtem hízni és nekem is odament kb minden zsír (előtte elég sovány voltam). Majdnem 100% elégedett vagyok az alakommal; mondhatni nagy fenekem és combjaim vannak és tetszek magamnak, viszont szeretném a fenekem picit formásabbra. De kihangsúlyoznám hogy nem szeretnék fogyni!

Milyen edzést ajánlatok? És sokszor agyaltam rajta, mivel az ismerőseim körében azt látom, hogy aki pl ducibb vagy húsosabb valahol az sokkal jobban ki tudja gyúrni magát min valaki aki pl alapból vékony.

Ez azt jelenti hogy jobb eselyeim vannak egy izmos fenék építésére? Milyen gyakorlatokat ajánlanatok hogy semmiképp ne fogyjak fenék és combból, csak formásodjak?


Előre is köszönöm! :)


2021. ápr. 11. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Fenékre guggolás, fekve csípőemelés, sétáló kitörés, és hasonlók. Hogy fogysz, vagy gyarapodsz, az étkezésen múlik.
2021. ápr. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!

Azt olvastam, hogy az izmok fejlesztését főleg úgy lehet elérni hogy súllyal edzek. gondolom kicsivel kezdeni amennyit elbirok és szép lassan fokozni :)

2021. ápr. 11. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!