Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzés lenne nekem ideális?

Milyen edzés lenne nekem ideális?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék , de közben erősödni is , ha jól tudom ez a kettő egymásnak nem jó barátja. Valaki aki hasonló cipőben jár/járt , valami tippet tudna adni mit kellene edzenem , esetleg hogyan érhetném el gyorsabban a célom!?

2019. júl. 4. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Testépítő életmód lenne a legmegfelelőbb.
2019. júl. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mr.Q77 ***** válasza:

Nagy általánosságban, a legtöbb súllyal végzett edzésforma segítene neked.

Konditerem/testépítő edzésprogram (bár ott ugye a cél pont tömeg felszedése) inkább:


-Kettlebell (itt erősödsz és fogyni is fogsz)

-Cross -fitt, (vagy bármilyen hasonló kevert edzésforma)


Én az utóbbi 2 öt javasolnám mert ezeket általában csoportosan felügyelet mellet végzik az ember. Kezdőként ez nagyon sokat számít.


sikeres -privát- testépítéshez meg eleve elkötelezettség (elszántság) nagyfokú ismeret (edzéselmélet/táplálkozás/tervezés stb.) kell, és ha valaki eleve úgy kezdi a kérdést hogy mit tudtok ajánlani az ne ezzel a sporttal kezdje ;)

2019. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!