Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi edzés az ideális...

Mennyi edzés az ideális számomra ezek alapján?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. 173 centi és 64 kg. Most, hogy jön a nyár több időm lesz mozogni itthon saját edzés szerint és csinosodni ennek segítségével. Jelenleg az iskolai testnevelés mellett egy 40 perces edzést csinálok, amiben van kardio+súlyzó is felvàltva. Az, hogy heti hányszor csinálom kedvemtől függ, de a heti min 3 megvan. De ezt inkább csak szinten tartás miatt csinálom (az elmúlt évben fogytam 11 kilót) Sokak szerint ez nem a legjobb, külön kéne de egyszerűen hihetetlenül szeretem csinálni! Úgy elfáradok és leizzadok a végére hogy csak na. És mivel nagyon élvezem és hatásosnak is érzem ezt nem szeretném elhagyni. Amit szeretek még az a futás/kocogás. Heti hányszor és milyen arányba kéne ezeket csinálnom? Esetleg mi mást kéne még? Előre is köszi :)

2017. máj. 1. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen jó akardió + súlyzós edzés, ha fogyás, alakformálás a célod.

Mondjuk, ha igazán izmosodni szeretnél, ahhoz más rendes súlyok kellenek.

A futás, kocogás helyett jobb egy rendes teljes testes edzés, köredzés felépítéssel.

Ez jobban megmozgat, mint a futás, és állóképesség szempontjából ugyanazt élérheted vele.

2017. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)
2017. máj. 13. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!