Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud olyan hálózsákot...

Valaki tud olyan hálózsákot ami vízálló?

Figyelt kérdés
szeretnék majd kint aludni egyszer az erdőbe és még nincs háló zsákom de és nem is tudok rólunk sokat. valaki tudna olyat írni/ajánlani ami vízálló és jó minőségű de azért nagyon drága?

2021. ápr. 11. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenről nem tudok. De én úgy oldottam meg anno, hogy amit nem akartam hogy elázzon, azt bezacskóztam, a hátizsákon meg eleve volt alul kifolyó amin kifolyik a beleeső víz, szóval "vízálló" volt az (valami régi katonai hátizsák).
2021. ápr. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha veszek egy pl carp zoom hálózsákot és abba alszok és elkezd esni az eső akkor az tuti át ázik vagy nem fog? (carp zoom easy camp)
2021. ápr. 11. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem bonyolítanám ezt így. Jóval hatásosabb egy ponyva. Nem tudom, hol akarsz aludni, de függőágyhoz a jó megoldás a kifeszített ponyva és akkor száraz marad minden, ami alatta van: hálózsák, felszerelés, száradó ruhák, bicigli, akármi. Földön alváshoz nincs tippem, mindig függőágyaztam :) De kétlem hogy ne egy ponyva lenne ott is a hasznosabb. Mármint, ha mindenképpen esőben akarsz kinn aludni :))
2021. ápr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Érdemes tanulmányozni a hálózsák komfortfokozat jelentéseket:

[link]

[link]

[link]

Pl. egy egyszerű aldis hálózsákban ezekben a napokban hajnalban szilánkosra fagynál :)

2021. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!