Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék futócipőt venni 12...

Szeretnék futócipőt venni 12 óra trappoláshoz erről van tapasztalat? Vízálló lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2019. dec. 18. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem néz ki vízállónak. De miért nem boltban nézel meg helyszínen egy cipőt, pl. ha ez olyan, amilyennek látszik, akkor ott helyszínen látni rajta, hogy nem vízálló.
2019. dec. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Lány vagy kérdező?
2019. dec. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Környéken semmi értelmes cipő sincs sajnos... Fél évig kerestem
2019. dec. 18. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Mit jelent a trappolás? Ha futást, mint a kulcsszavakból tűnik, akkor ez a cipő nem jó, ez fitnesz cipő. Futócipők között nézz szét inkább.

Hol élsz, hogy a környéken nincs normális sportbolt? Még egy decathlon sem?

2019. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát ebben a sötét zalában semmit sem találtam... :(... Pedig az összes létező boltot végig jártam... Ápolónő vagyok szóval a 12 órában van állás, futás, ácsorgás az ágy mellett, gugolás, séta szóval minden... A fürdetések miatt fontos hogy ne ázzon át... Most van egy szuper futócipőm de sajnos átázik... Azt hiszem adidas superstart fogok venni illetve rendelni mert fele annyi mint itt a sportboltban... Köszönöm a válaszokat! Kellemes ünnepeket kívánok!
2019. dec. 19. 17:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy Decathlonos vízálló túracipő is megtenné.
2019. dec. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!