Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egészségesek az online edzések?

Egészségesek az online edzések?

Figyelt kérdés

Én párszor már elkezdtem ilyen videós edzéseket, de sosem szerettem beléjük. Egyébként nem szeretnék fogyni, sem izmosodni, csak mozogni. De ezektől az edzésektől sokszor csak rosszabbul éreztem magam. Először is, akik az "edzők", azok mindig durván jól néznek ki, és mindig azt érzem, hogy nekem ilyen testem sosem lesz, szóval minek is csinálom.

Másodszor, jobban esik, ha elmegyek sétálni/futni.

Viszont sokan szeretnek edzeni. A kérdésem arra irányul, hogy tényleg a testedzés adja a jó alakot és feltétlenül szükséges, hogy egészséges maradjon egy ember?



2021. ápr. 11. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A mozgás a lényeg. Azt csináld, amit szeretsz. Bringa, futás, úszás, bármi, ami érdekel, tetszik és leköt és szívesen csinálod.
2021. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!