Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történik, ha egy NETFIT...

Mi történik, ha egy NETFIT gyakorlatot nem tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés
A fekvőtámaszról lenne szó. Most csütörtökön fogja mérni a tanár, viszont az a problémám hogy a jobb felkarom már régóta iszonyatosan fáj, ezáltal nemcsak hogy fekvőzni nem tudok, de még sok minden is nehezemre esik vele. Ilyen mi a teendő? Elégtelen? Beírást kapok érte?

2021. ápr. 13. 22:14
 1/9 anonim válasza:
100%
Elvileg nem kéne osztályozni, hiszen ez csak egy statiszikához kell.
2021. ápr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oké, de ez még is csak valami hivatalos dolog, ami gondolom fontos, és én kimaradnék belőle. Lehet ebből valami, vagy csak egy dorgálás?
2021. ápr. 13. 22:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tovább fogsz tanulni olyan irányba, ahol kell a tesi jegy számít? Mert ha nem akkor nem értem a parát miatt.
2021. ápr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló, ráadásul rendészetin. Mondtam a tanárnak, hogy lesérültem, most nem fog menni. Mondta, hogy oké, majd pótolom.

A régi tesztnél is volt hasonló, ott mondtam hogy fáj, de nem vészes. Ott megállapodtunk, hogy lenyomom, beírja ceruzával, majd következő órán meg csinálok egy rendeset.

Nincs ebből gond többnyire, ha nem úgy ismer, hogy lógni akarsz csak. Mikor egy másik fajta tesztet csináltunk, akkor fél perc alatt kellett 60at nyomni szabályosból, az is ment, minden téren maxot csináltam. Kötélmászáshoz is ha nem volt kedvem, akkor elnézte a tanár, ha nem csinálom.

Persze ott is megvolt a megállapodás, hogy ha nem megy láb nélkül fel és vissza, akkor 2db egyes. De ezzel soha nem volt gond, ebből is mindíg megvolt az ötös.

Szóval ha jól ismer a tanár és nem vagy problémás, ha szólsz megérti.

2021. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem tervezek, viszont nem tudom mi van ha akár csak egy gyakorlatot is kihagyok belőle, ezért gondoltam hogy megkérdezem, mert szószerint mindenen képes vagyok aggódni, ami nem úgy halad vagy sikerül, mint kéne.
2021. ápr. 13. 23:09
 6/9 A kérdező kommentje:

23:08 Köszi a választ!

Akkor remélem megérti, hiszen nem vagyok az a sunnyogós/lógós típus, hiszen mindent megcsináltam eddig amit meg kellett, még ha nem is olyan jól mint kellett volna.

2021. ápr. 13. 23:12
 7/9 anonim válasza:
100%
Szerintem tanára válogatja, nálunk gimiben magasról tett erre az egészre az összes tanár, volt hogy meg sem csináltuk, ha meg éppen mégis, akkor a hiányzóknak random adatokat írtunk be. Beírást vagy rossz jegyet nem kaphatsz ha nem megy, ez csak központi statisztikához kell.
2021. ápr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy karo miatt nem buksz meg ha am tele vagy 5ossel. En focira kaptam mindig karot mert utalom es nem is voltam hajlando, mindig inkabb a kondiba voltam. De igyis 4es lettem szal tokmind1. Am meg ha normalis a tanar es le vagy serulve gondolom megengedi h maskor potold.
2021. ápr. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Jelezd neki a problémát és állapodjatok meg valamiben, mondjuk a későbbi bepótlásában. Nem hiszem, hogy gondot csinál belőle...
2021. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!