Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki tud ebben segíteni?

Valaki tud ebben segíteni?

Figyelt kérdés
176cm és 70-71 kiló vagyok. A karantén sajnos megártott és ezelőtt nem is nagyon figyeltem a súlyomra, mert mozgásban voltam és 65-66 kiló jó volt a magasságomhoz. De ez már nem annyira tetszik. Főként szélesedtem a derekamnál, illetve a csípőmnél. A combjaim is vastagabbak lettek. Tudom, hogy nincs helyi fogyás, de tud valaki ajánlani egy-két gyakorlatot, ami ilyenkor hatékony? Vagy, hogy mit érdemes enni, vagy teljesen kiiktatni az étrendemből? Sajnos nem vagyok jártas a témában..:/

2021. ápr. 17. 01:05
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy 18/L

Talán számít valamit. :)

2021. ápr. 17. 01:06
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Cukrok, fehérlisztek, finomított élelmiszerek mellőzése, gyors kaják szintén.


Helyett sok zöldség, rostok, mérsékelt gyümölcs, megfelelő fehérje és esszenciális zsír bevitel, vitaminok, ásványi anyagok.


Sportnak ha zsírégetés a cél akkor aerob vagy hiit edzések, ha erősíteni, formásodni is szeretnél akkor neten temérdek farizom (lányoknál ez a fő irányvonal) , de rengeteg, más izomcsoportra fókuszáló erősítő gyakorlat is van.

2021. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!