Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan takarítod ki a medencéd...

DolphinShophu kérdése:

Hogyan takarítod ki a medencéd vizét a szennyeződéstől? (több is megjelölhető) a) fedést használok b) medence porszívóval c) medencetisztító robottal d) gyakran leeresztem és friss vízzel töltöm e) kihalászom belőle fölöző hálóval f) egyéb

Figyelt kérdés

2021. ápr. 19. 10:11
 1/3 anonim válasza:
Amikor nem használjuk, le van fedve a medence. A nagyobb szennyeződéseket kihalásszuk, illetve boltban vásárolható klóros szert is használunk. Ha láthatóan koszos lesz a víz, akkor cseréljük.
2021. ápr. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehetett volna akkor már szavazást hozzáadni.

Én egyébként úgy vagyok vele, hogy sokáig áll (mondjuk amíg még nem annyira jó benne fürdeni, rosszabb idő van stb.) akkor le van takarva. Ha hetekig verőfényes napsütés van, és reggel este úszással kezdek/végzek akkor nem takargatom, hanem előtte átszaladok rajta hálóval.

Két hetente porszívózom, robotom nincs, de utána nézek, érdekes ötlet.


Leengedni feltölteni a legnagyobb baromság.

Az egy dolog, hogy nekem egy feltöltés 30e forint, de utána kb. 1 hét, de min. 3 nap amíg megfelelő hőmérsékeltüre melegszik.

2021. ápr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A szavazásig még nem jutottam, kezdő vagyok itt ;-)

Legközelebb az is lesz.

2021. ápr. 26. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!