Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport lenne a megfelelő?

Milyen sport lenne a megfelelő?

Figyelt kérdés

Szeretnék újra lefogyni.


Futni szeretnék 2 naponta fél órát legalább/ 3 óra bicikli.


Felülés a hasizom erősítésre mennyire lesz jó? Mondjuk 10 perc?


Tudom a kaja sok mindent tesz. Jelenleg levagyok égve így amire van pénzem azt eszek.


Múlthéten csak zsíroskenyeret ettem nem egészséges egyáltalán de most egy darabig ez van sajnos



2021. ápr. 22. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most mi a kérdés?

Mert amit címen írtál nem igazán van összhangban a leírással

2021. ápr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%

Ha disznózsírra és fehér kenyérre van pénzed, akkor zabpehelyre, rizsre és krumplira is van, valami kis zöldséggel. Ha ennyire el vagy szegényedve, de pont most akarsz lefogyni, amikor ez kéne a legkisebb bajod legyen, akkor inkább az említett alapanyagokat edd magában, ne a zsíros kenyeret, mert egészségtelen és a fogyásban sem lesz hű társad. Amúgy meg troll szagot érzek...


Bármilyen sport jó lesz, ami hozzájárul ahhoz, hogy a diétával együtt kalóriafecitbe kerülj. A lényeg, hogy több kalóriát használj fel, mint amennyit beviszel és akkor indul a fogyás.

Nem tudjuk, hogy esetedben mit jelent a futás, és hogy hány kalória elégetése szükséges esetedben ahhoz, hogy fogyjál. Két naponta fél óra futás nem sok szerintem, csak ha intenzív, HIIT jellegű. Két naponta fél órás nyugger kocogásnak nincs nagy aerob-anaerob jelentősége, de persze kinek mi. A bicikli jó és izületkímélő, ha ráérsz három órákat biciklizgetni, akkor nyomjad!

A felülés pedig erősíti a hasizmot, igen. Kereshetsz az interneten még hasizom erősítő gyakorlatokat (pl. hasprés, plank, lábemelés, stb.).

2021. ápr. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Miért lennék troll? Mert zsíros kenyeret eszek? És akkor mi van most őszintén?


Senki nem mondta h zsíros kenyéren akarok élni hanem mert most ezt ettem. A zabpelyhet meg nem szeretem. Inkább eszek akkor almát.



Csak megsúgom pár éve kb csak gyroson éltem és akkor is ettem még tepertőt is meg szalonnát de mellette rohadt sokat futottam. Két éve egyaltalán nem sportolok és igen rám jött pár kiló


Nem kell azt gondolni h jajj mert zsír azt azért vagy dagadt.


Csak tudod meggondolom veszek-e 3 db közepes paradicsomot 600 ft ért meg egy uborkát 400 ftért. Inkább igen eszem a szar zsíros kenyeret 400 ftért és az egy hétig is jó és inkabb elhúzok futni

2021. ápr. 22. 11:21
 4/11 A kérdező kommentje:

Ja és attól hogy egy darabig nincs pénzem 300 ft/ dbját a zöldégeknek megvenni attól még mozoghatok.


Ha egy hétig nem eszek semmit de futok az nem zárja ki egymást.


Azért mert nem a bulgrult meg a bio cuccokat meg a vegán cuccokat tudom megvenni attól van még 2 szép lábam és eltudok velük menni mozogni.


Ezek a sportok ingyen vannak

2021. ápr. 22. 11:25
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

De most kivel veszekszel, kérdező? :D

Vagy akkor minek írsz ki kérdést? Vagy csak el akartad mondani, hogy milyen menő vagy, mert még zsíros kenyér mellett is simán le tudsz fogyni, hála a futásnak és a kitartásodnak? Visszaigazolást vársz? Ebben az esetben gratulálok, kérdező, szép teljesítmény, hajrá!


Ha pedig az eredeti kérdésedre is vársz választ, akkor egy kemény, fogyásra kihegyezett, intenzívnek szánt diéta alatt kicsit háttérbe kell szorítani azt a dolgot, hogy mit szeretsz és mit nem. Én is jobban szeretem a sült oldalast és a rántott tarját a natúr csirkemellnél, de diéta időszakban biztos, hogy az utóbbit fogom fogyasztani, nem a zsíros húsokat, mert a cél a hatékonyság. Én is jobban szeretem a mákos bejglit a kukoricapehelynély, de diéta alatt csak az utóbbi kerülhet szóba "édesség" gyanánt, a bejgli nem. Ez ilyen, a diéta jár lemondásokkal és megkötésekkel.

Amúgy meg azt csinálsz, amit akarsz. Egyed a zsíros kenyeret a gyrossal pitában, de akkor kardiózz úgy, hogy kalória defiticben legyél. Rohadtul nem egészséges az étkezésed, de ha ezt szeretnéd, akkor nyomd így, bár akkor továbbra sem értem, hogy miért írtál ki kérdést.

2021. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azzal veszekszek aki szerint kamu, mert jajj úristen zsíroskenyeret merészeltem enni... Csak nem értem miért kell egyből letrollkodni a másikat mert nem almát eszik almával a fogyáshoz hanem mást.


Bocs per pill így tudok enni ez van ja meg a zacskós leves.


Kérdésem meg arra vonatkozott h elengendők e ezek a sportok vagy menjek vadvizi evezésre. De erre is kaptam választ.


Nyílván majd a kapacitásomtól függően fogok mindent csinálni.

2021. ápr. 22. 11:47
 7/11 A kérdező kommentje:

Csak azért írtam a zsíros kenyeret mert általában szokták javasolni h miket kéne enni.


De igen valóban elég lett volna annyit írnom h nincs normális kajára pénzem vagy ennyit se

2021. ápr. 22. 11:49
 8/11 anonim ***** válasza:
30%

szerintem nyugodj le kérdező. kicsit hisztinek érzem ezt most a részedről. mindig azok a kérdezők írnak regény terjedelmű kommenteket, akik frusztráltak. te ne legyél. vagy ne írj ki kérdést. egyébként sem volt túlságosan érthető a kérdésed.

szerintem a trollkodást arra értették a többiek, hogy elég érdekes, hogy pont most találtad ki ezt a fogyás dolgot, amikor elmondásod szerint annyira el vagy szegényedve, hogy normális kajára sincs pénzed. aki ennyire le va csórósodva, az általában azon aggódik egész nap, hogy miből tud pénz keresni, nem pedig a gyakorikerdesek.hu-n írogat kérdéseket és kommenteket.

a nehezen megérthető kérdésedre tényleg kaptál már választ, jók ezeke a sportok, csak csináld tényleg magas inzenzitáson és számold a kalóriákat.

2021. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miyen 300 Ft/darab zöldség, te hol élsz? Ennyi pénzből ha ügyes vagy, veszel pl.fél kiló répát és fél kiló céklát. Mindkettő laktató, tele vannak rosttal és vitaminokkal.
2021. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pl falusi fos coopban
2021. ápr. 23. 03:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!