Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összecsukható kerékpár vagy...

Összecsukható kerékpár vagy sima összecsukható rollert vegyek?

Figyelt kérdés
Mozogni szeretnék de nem tudom melyiket válasszam. Fontos a pénz max 80ezer alatt. Fontos hogy felszállhassak buszra,villamosra is akár,melyikkel kényelmesebb közlekedni? Melyiket olcsóbb javítgatni? Egy idő után melyikkel fárasztóbb közlekedni?

2021. ápr. 25. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Kerékpárral gyorsabban, kényelmesebben tudsz közlekedni. Igaz nehezebb és nagyobb összecsukva és mivel több alkatrészből áll ezért a megvásárlása és karbantartása is drágább.
2021. ápr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Boardy roller nem ráz macskakövön, térkövön sem, ebből a szempontból a biciklihez hasonlít (bár persze vanna korlátai), viszont könnyű súlya van, csak 5,8 kilogram, és össze is lehet hajtani, szóval nem vészes cipelni (ebben a roller előnyeit hozza). A kb. 30 cm átmérőjű (tehát a ,szokásos' rollerokénál nagyobb), felfújható kerék és a rugalamas deszka jól elnyeli a rázkódásokat, lényegében lengéscsillapító + nagy kerék + felfújhatóság háromszoros előnye éervényesül. A kisebb repedéseken, macskakövön jól átmegy,de azért a nagyobb kátyúba beakadhat, szóval abban már el lehet vele esni.


Én végül azért vettem ezt tavaly karácsonykor, mert pont ez a fajta komromisszumot képzeltem el magamnak, amolyan koronavírus időkre való biztonságos vírusmentes járműnek terveztem, hogy ne legyen sok macera se vele, de ne is legyen kidobott pénz se (pl. ne rázzon). Viszont az ára 80 000 Ft-ból nem fér ki, hanem kb. 120 000.

2021. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A táv se mindegy. 2-5 kmre simán jó a Decathlonos oxelo roller is. Nekem az van. Gyorsan összecsukod és felkapod, kis helyet foglal. A rollerezés is fárasztó amúgy. Nahyobb távra én is Boardyt szeretnék venni, de arra még nekem is spórolni kell.


A bringa még hosszabb távra jó és kènyelmesebb.. De tök más èlmény.. nyilván nagyobb azt nem pakolgatod annyira egyszerűen de meg lehet szokni. Alkatrész meg szerelgetés az olcsóbb kategóriákban ami neked kell szerintem egy-kutya. Egyik se vészes.

2021. ápr. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!