Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a veleményetek arról, hogy...

Mi a veleményetek arról, hogy csak a védett, illetve 18 év alatti személyek (+az edzők) mehetnek (egyesületi) edzésekre, edzőtermekbe?

Figyelt kérdés
MK_21_068 rendelet

2021. ápr. 26. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Felháborító. De legalább tudom jövőre kire szavazzak.
2021. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Hányinger gerjesztő és inkább otthon eddzek ezentúl is hisz már november óta így csinálom szóval már mindegy👏Én is tudom 1-es🤭Ja és nevetséges hogy 1 adag után védettnek számít🐑Kéne a löttyből még 2-3
2021. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Szánalmas


Olyan intézkedéseket hoztak ez az egész koronaügy alatt, hogy komolyan mondom egy 10 éves racionálisan gondolkozó gyerek is jobban kezelte volna az egészet... Nagyon dühös vagyok, nekem ez az edzőtermes húzás az utolsó csepp a pohárban. 27 éves vagyok, egészséges, életerős és nem mehetek edzeni, pedig már hetek óta regisztrálva vagyok :)))) Komolyan kezdek elgondolkodni, hogy én is lelépjek innen a faszba.

2021. ápr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3-as

A gyerekeim kamaszok és teljes mertekben felfogják ezt az őrületet.

Remek motiváció a tanulásra, hogy nyelvet beszéljenek, bekerüljenek a kinézett egyetemekre és kocc innen, ahogy lehet.

2021. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
4/4 ezt nagyon jól mondod!
2021. máj. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!