Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lányok, tapasztalataitokat...

Lányok, tapasztalataitokat kérném fogyás céljából elliptikus trénerrel?

Figyelt kérdés

3 napja vettem egy egyszerűbb modellt, fogyás céljából. Tegnap kipróbáltam, a nehéz fokozaton 2 perc alatt kifulladtam, de könnyebb fokozaton is 5 perc múlva izzadtam már. Mindenesetre 40-45 percet mozogtam rajta pici megszakításokkal.

Tanácsokat, véleményeket szeretnék tőletek kérni. Kinek mennyit, mennyi idő alatt sikerült fogyni? Nem esett össze fogyás után a testetek?(Lógó bőr, cici stb) Milyen rossz tapasztalatok voltak?

Nekem legalább 20-25 kg-ot kellene fogynom, de nem tudok kimozdulni itthonról beteggondozás miatt, ezért vettem meg ezt a kis gépet. Sajnos hízásra hajlamos vagyok, alig fél év alatt jött fel rám ez a sok kiló. Igen, tudom, én is hibás vagyok benne, de sok lelkierő kell egyrészt a gondozáshoz, másrészt megállnom, hogy ne evéssel vigasztaljam magam. Persze nem mentegetni akarom magam.

De nagyon bizakodó vagyok, hogy nem vártam tovább, és szeretnék megszabadulni a feleslegtől.

Mennyidő alatt lehet ennyit fogyni, hogy tapasztaltátok, akik használtátok/használjátok? Tudom, hogy egészségesen heti kb -1 kg a javasolt. De odafigyelt táplálkozással, és rendszeres taposással több kiló is lemehet havonta? Mennyit használjátok naponta, milyen intenzitással? Mennyi a max. idő, amit naponta tudtatok odaszánni és eredménye volt?

Lenne még sok kérdésem, de minden vélemény, tapasztalat, tanács érdekel, minden, ami eszetekbe jut, tanács lehet. Esetleg mellette javasolt még más mozgás is, ami lakáson belül megoldható?

Ha lehet, negatív kommentet nem szeretnék, csak esetleg ha építő. Mert lelkileg is nehéz most, és rosszul viselném a negatív véleményt.

Előre is nagyon-nagyon köszönöm, ha idődet odaszánva írsz nekem, bármi pici tanácsot, biztatást is!!!



2021. máj. 3. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
olyan jó seggem lett tőle...
2021. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chloe Beck válasza:
93%
A kardió mozgás segít, hogy több kalóriát égess, a pulzusodat kell "irányítani". Az tényleg halálmindegy, hogy futsz, csak sétálsz vagy ellipszisen mozogsz. Először viszont szoktasd magad a mozgáshoz, ne durrbelét csinálj, aztán mehet magasabb fokozaton, vagy tovább.
2021. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Persze, hogy több kilót is lehet fogyni, ha sok a felesleg. Én egy hónap alatt adtam le 10-et. Utána egyre kevesebbet. Még mindig lenne rajtam jó 10 kiló fogynivaló, de már irtó lassan megy. 35 kilót adtam le összesen eddig.


Egyébként nem kardio kell nagy súlyhoz, hanem aerob. Séta a legjobb, én csak sétával fogytam. Napi 10 km-t szoktam általában. Azóta többet is, mostmár heti 3-4x lesétálom a félmaratont. Illetve vannak súlyzóim, heti 3-szor súlyzós edzést is végzek, hogy izmosodjak. Nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel. A bőröm azért még lehetne feszesebb, de mindent a maga idejében, sok türelem kell.

2021. máj. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindnyájatok beszámolóját, tanácsát, biztatását.

Hát próbálkozom.... Remélem, lesz eredménye.

2021. máj. 8. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia kérdező!Eltelt lassan 1 év.Hozott valami eredményt a gép?
2022. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!