Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sportórák mi alapján számolj...

A sportórák mi alapján számolják az aktív kalóriákat?

Figyelt kérdés

Garmin forerunner 35-öm van. Ugye alapból kiírja pluszban az aktívan elégetett kalóriák számát, viszont azt vettem észre, hogyha sport közben elégetek valamennyit, az aktívakhoz mindig kevesebbet ír.

Pl. Most biciklizés közben 510 kalóriát égettem, viszont ha külön megnézem az aznapi aktívakat, ott 445-öt ír ki. Én gondolom rosszul és ez így tényleg okés? Melyiket kéne jobban figyelembe vennem?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. máj. 6. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem Garminom van, de nem lehet, hogy az 510 az az összes, amit azon idő alatt égettél, a 445 meg a sport miatti többet? Tehát ha ezen idő alatt otthon ültél volna, 65 kcal lett volna.
2021. máj. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen lehet, csak nem értem, hogy nap végén miért számol kevesebbet. Bár igazából ennyi gond legyen.
2021. máj. 6. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!