Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Annyira zavar, hogyha elmegyek...

Annyira zavar, hogyha elmegyek futni a kisvárosban/faluban folyamatosan bámulnak. Hogy engedjem ezt el?

Figyelt kérdés

Télen is folyamatosan bámulnak, de az kevésbé zavar, mert hosszú naci+ zárt felsőben vagyok. De ahogy jön a jó idő, nem tudok tetőtől talpig beöltözve futni.

Mennék most már rövidebb nadrágban, futó felső, rövid ujjú, ujjatlan felsőkben, de folyamatosan bámulnak.

Máshol meg nem tudok futni.


2021. máj. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
De miért a lakott terület közepén futsz? Még egy focipálya sincs felétek, ami körül szaladgálhatnál?
2021. máj. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Terepen nem szeretek futni.

A közeli Tisza parton szoktam futni, de oda is el kell jutnom valahogy.

2021. máj. 6. 17:33
 3/5 anonim válasza:
Ez engem is zavart mindig, hát sokan fitógépeznek inkább vagy bicajjal, autóval jutnak el a futóhelyig emiatt. Utóbbi mondjuk nem túl környezetbarát megoldás.
2021. máj. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Mi az útvonalad? Szeretnélek én is bámulni!
2021. máj. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nehéz, de engedd el, zárd ki őket és csak magadra koncentrálj. Gondolj arra, hogy semmit nem jelent, naponta megnéznek még rengeteg másik nőt is. Amíg nem ér attrocitás, ne aggódj. :)

Fogd fel dícséretnek. :)

2021. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!