Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet fogvédőt használni fog...

Lehet fogvédőt használni fog élpótlás esetén boxhoz?

Figyelt kérdés
Nyilván fogvédő nélkül nem lehet boxolni . Egy baleset következtében letörött a metsző fogamból egy darab amit pótoltak. Azóta néha az evéshez is oda kell figyelnem , pl egy almába nem haraphatok bele. Lehetne mégis eljárnom hobbi szinten boxolni? Megvédi a fogvédő vagy el fog törni?

2021. máj. 7. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok bokszoló azért nem csináltatja meg aktív karrierje során a fogait, mert aztán minden alkalom után lehetne újra csinálni. Ebből következik, hogy sokat nem ér a fogvédő ilyen esetben.
2021. máj. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ne menj
2021. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok van.
2021. máj. 7. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi sose hasznaltunk fogvedot meg semmi vedocuccot edzesen. Csak versenyen.
2021. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 arról nem a box tehet ha ti idióták vagytok :D


Egyébként ismerek olyan profi boxolót akinek van csináltatott metszőfoga, annyi, hogy amikor a fogorvos megtudta mit dolgozik azonnal visszamondta a garit, de amúgy nem esett ki neki.

2021. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Soha senkinek nem serult meg... marmint a foga 😀 az orverrzes az megesett surun. Ilyen kesztyukkel mi baja lenne? Bandazzsal meg aztmondom.. Mellesleg a madar is odajart. Csak versenyzok jartak arra az órara tobbieknek kulon volt, de ok se viseltek fogvedot se fejvedot... punciknak kell
2021. máj. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Félve kérdezem meg, de szerinted mitől törik le egy fog?

Szerintem csak játszani akarod a neten a nagy embert, de még életedben nem bunyóztál. Ha egyszer jól szájba vágnak (akár 16-os kesztyűben) és összekoccan az alsó és felső fogsorod akkor ott valami törni fog.

2021. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 evig boxoltam 3 versenyen voltam csak azokon hasznaltunk mide nekem 8..
2021. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!