Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nőket férfiak jóga órákon nem...

Nőket férfiak jóga órákon nem zavarják?

Figyelt kérdés

Futok és edzőteremben eddzek, de zavar hogy nem vagyok elég hajlékony ezért szeretnék kiegészítésként jógázni járni néha.


Megnéztem több facebook csoportot és oktatótermet, de hát férfiakat még nem is láttam.


Na most ha csak nők járnak, egyáltalán bemehetek én oda egy órára?


Vagy el fognak zavarni?



2021. máj. 7. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Bemehetsz és nem zavarsz ott senkit. Ez nem olyan, hogy pucérkodni kell.
2021. máj. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Szia én jártam jógázni és sokszor volt velünk egy férfi is, engem egyentalán nem zavart, és ő is ugyanúgy élvezte az órát mint mi nők😊
2021. máj. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Tepfal válasza:
94%
Engem egyáltalán nem zavarna.
2021. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Én jártam 1 időben. Csak nők voltak és én 1edül ffi. Nem nagyon izgatott. A jóga tanár kimondottan örült nekem, mert az alap erőt igénylő gyakorlatokat vagy nem tudták megcsinálni a nők, vagy szenvedtek.


Negatív tapasztalatom csak 1 volt. Mivel ezek a jóga órák általában a belvárosban voltak én meg külvárosban lakom,néztem 1 külvárosi órát. Egyeztettem telefonon és le is mentem. Erre kiderült, hogy annyira népszerű volt az edzés, hogy én voltam 1edül. Erre az edző csaj meg elvárta volna, hogy én flörtöljek vele, és amikor levágta, hogy én edzeni jöttem nem csajozni, akkor meg flegma pofákat vágott.

De csak azért, hogy bemutassam neki, hogy mekkora megvehető senki, lementem még 2 edzésére, hogy eltöltsön 1 feszült és számára kellemetlen órát velem és szembesüljön vele, hogy nem vagyok kíváncsi a kis pi csájára, mert sokkal jobb nőm van haha.

2021. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Még covid előtt rendszeresen volt velünk egy nyolcvan éves úr. Tök természetes volt.
2021. máj. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Oda mindenki jógázni megy. Nem fognak rosszat gondolni nyugi :)
2021. máj. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Úgyis az a lenyeg, hogy mindenki magaval foglalkozzon. Nálunk is vannak férfiak a
2021. máj. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*amúgy (befagyott a billentyűzetem)
2021. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én eddig 3 különböző jógaórára jártam, kettőt eleve férfi tartott.

Az első csoportban a 30 főből 3 hapsi volt, mindenféle korosztály.

A második évben máshova kezdtem járni, ott a 12 ből 2 férfi volt.


A harmadik évben még kisebb létszámú csoportot választottam, de ott is volt két hapsi.


Különben nem tudom a magyarázatot, de én youtube-on is férfi jógaoktatót követek. Valahogy nőként inkább férfi mozgást nézek szívesen. Természetesen semmiféle szexuális érzetet nem kelt bennem, tudom, a közvélemény sokszor tesz egyenlőséget az erotika és a jóga közé, amivel abszolút nem értek egyet.

Ritkult már meg baráti kapcsolat emiatt, mert folyton azzal húzott, hogy a jógán valójában nem is "jógázunk", és folyton pajzán vicceket költött köré. Hányinger.

2021. máj. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!