Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Endomondo sports tracker,...

Endomondo sports tracker, mire jó ez, hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Pár sort sikerült találnom róla, valami kis program, telefonra lehet rárakni, méri a megtett távot, ilyenek. De pontosan, hogy is működik ez? Regisztrálok az oldalra, letöltöm, elindítom, mikor futok, megállítom, mikor vége, ennyi lenne? Vagy kell érte fizetni is? Vannak más ilyen mérő progik is telefonra?
2010. aug. 23. 15:35
 1/3 anonim ***** válasza:
vannak mások, ingyenes. én ezt használom, nagyon jó
2011. máj. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Igen, telefon részről kb ennyi. Utána a profilodba szinkronizálja, statisztikát csinál, fejlődést mutat, nyilvántartja. Ismerőseiddel megoszthatod, amit szeretnél. Jó ösztönző erő.

A fiók létrehozása és használata ingyenes, az alap program is az (legalábbis Androidon biztosan). A Fizetős program egy pár dologgal többet tud (versenyezhetsz a saját rekordaiddal, másokéval, van benne akku-kímélő üzemmód, stb, de ha nem több órát akarod használni, esetleg van külső akksid, akkor bőven jó az alap is. Szerintem tuti kis cucc.

2012. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó dolog ha utólag visszanézheted merre mentél. Biciklizésnél szoktam használni mikor új utakat keresek, hasznos, mert rögtön látod melyik volt a legrövidebb út km-ben, vagy időben, ill. utólag is jó visszanézni merre jártál és hány km-t tettél meg.


És igen kb. ennyi, mikor indulsz indítod a programot mikor végeztél leállítod, minden mást intéz maga. Max. akkor szoktam kézzel kikapcsolni és új lapot kezdeni ha pl. vonatra rakom a biciklit egy távon.

2014. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!