Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen egészséges ételeket...

Milyen egészséges ételeket egyek, hogy NE fogyjak?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú lány vagyok, mindig gondom volt azzal,hogy bármennyit eszek nem tudok hízni. Szóval mindent eszek,imádom is a finom kajákat, amibe beletartoznak a nem túl egeszsegesek is, és sikerült felszednem néhány kilót. Már formásabb vagyok, de szeretnèk minőségi ételeket enni, foglalkozni az egészségemmel.

Kezdetnek lecserèltem a napraforgó olajat kókuszzírra és kerülöm a magas cukor tartalmú èteleket.(a csokinak viszont nem tudok mèg ellenállni).

Milyen ètelek vannak, amiből nyugodtan ehetek sokat is, de nem károsak? Sok zöldséget és gyümölcsöt is eszek, mert szeretem is őket. Viszont nem szeretnék diètázni meg ilyesmi, S fogyni amiatt mert nem viszek be elég kalóriát,mint eddig.

Mit ajánlotok és mennyit, hogy megtartsam a jelenlegi súlyom? Ezek mellett biciklizni szoktam járni, mostmár egyre többet ha itt a jó idő.

Köszi,ha írtok!


2021. máj. 10. 17:00
 1/4 anonim válasza:
Rizs, kis mértékben húsok, változatosan zöldéggel készült ételek.
2021. máj. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudom még ajánlani a pattogatott kukoricát is. Nem a mikrós-előre beolajozott és minden cuccal telepakoltat, hanem a sima kukoricát, amit te pattogtatsz ki lábasban, tetszőleges olajjal-olajmennyiséggel és ízesítéssel. Egészséges is, kevés a kalória benne és cserébe nagy a mennyiség (pl 100 grammból, ami olajjal együtt úgy 400 kcal, egy jó nagy tálnyit kapsz. Engem pl teljesen eltelít egy ekkora mennyiség, pedig nem lány vagyok.).
2021. máj. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olajos magvak jók erre. Földimogyoró, kesu, sima vagy brazil dió stb.
2021. máj. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, velem is hasonló volt fiúként.

Először is elkezdtem edzeni ezzel egyidőben pedig a kajára is figyelni. szóval kezdj el edzeni attól formás leszel és többet bírsz majd enni. Figyelj oda a makrókra ezeket vezesd alkalmazásban (myfitnesspal) egyél rizset csirkével zöldséggel, a rizset ha egy kicsit “tömegelni akarsz” mehet nagy számban, akár tészta, édesburgonya. esetleg ha szereted a marhahús is mehet abban is sok fehérje van és még aminósavak is. ha elkezdtél edzeni vegyél multivitamint, halolajat ezek nagyon fontosak mert kiegészitik amit beviszel. hajrá 😂❤️

19f

2021. máj. 11. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!