Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyümölcszselé tornagyakorlatok...

Gyümölcszselé tornagyakorlatok előtt?

Figyelt kérdés

Kattog a bal térdem amikor felfelé lépcsőzök, és olyan hangosan, hogy munkatársam akivel múltkor az emeletre tartottam, megkérdezte, mi van nálam, ami ennyire recseg. Mondtam is neki, hogy a térdem csinálja ezt legalább 4 éve de nem jár semmi fájdalommal, ezért nem is nézettem még meg. Erre ő tanácsolta, hogy sportolás előtt egyek zselét/zselatint, ami mozgással jót tesz a porcoknak.

Jello márkájú gyümölcszselével találkoztam a hipermarketben, ez vajon a célnak megfelelő? Egyáltalán mit gondoltok erről a módszerről, beválhat? (A munkatárs a korosodó anyukájára hivatkozott, aki torna előtt szintén zselés ételt eszik a porckopása miatt.)


2021. jún. 22. 14:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!