Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen tornagyakorlatokat...

Milyen tornagyakorlatokat tudnék végezni itthon, hogy le tudjak fogyni véglegesen? Fogalmam sincs melyik hatásos.

Figyelt kérdés
Ki, milyen módszerrel fogyott le?
2018. dec. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
az étrenden múlik ez nem a torna gyakorlatokon,szóval csinálhatsz te akármit ha üdítőn,kenyéren,csipszen meg csokin élsz,nem fogsz lefogyni.
2018. dec. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem is így gondoltam. Emellett több zöldséget és gyümölcsöt fogok fogyasztani. Mondjuk ez nem tudom hogy fog összejönni, nem vagyok valami ambíciózus.
2018. dec. 2. 19:24
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg persze lemondok az ilyen, kalóriadús kajákról.
2018. dec. 2. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:

fogyas =kaloria minusz, de ha kritikus pl 500, 3000helyett, akk gyors fogyas lesz, egy honap és kész, de uatan hizas lesz, mert tested elkezd raktarozoni,

szval fogyas semmi zsiros cukros kaja ital, edzes, és kalora minusz(minimum 1500 de fogalmam nincs h most menyin élsz, mert 6000rol 1500 re mar kritikus, vizsont 3000rol meg még benne van

edzesnak meg othhon

https://www.youtube.com/user/TheMiamiTrainer/videos

ennek vannak kockahaos videoji azzal nem losz felre

2018. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!