Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismerősöm azt mondta nekem,...

Ismerősöm azt mondta nekem, hogy csak akkor lehetek erős ha szálkás vagyok. Ez igaz vagy nem? Nem vagyok elhízva egy minimális felesleg van csak rajtam. De ha rámnéz valaki az nem látszódik.

Figyelt kérdés
2021. jún. 22. 20:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Pontosan azt mondta hogy:Attól hogy edzel nem leszel erős. Akkor leszel erős ha kockás hasad lesz látszik a karodon/lábadon az izom. Ha nem szálkásítasz olyan mint ha nem is csinálnál semmit mert az erő szinted nem fog nőni.
2021. jún. 22. 20:41
 2/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Szegény 200kgos strongman-ek milyen gyengék lehetnek, nem lennék a helyükben.
2021. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hülyeség. A világ legerősebb emberei nem éppen szálkásak, még csak nem is testépítők.

Még csak nem is ugyan úgy kell edzeni ha erős, vagy izmos akarsz lenni, mivel másképpen veszi igénybe az izmot, más hatékonysággal dolgoznak, emiatt lehet valakin kevésbé látszik, hogy izmos, mert zsír is van rajta, de simán lehet erősebb, mint egy kondibicepszes kölyök.

A szálkások meg másik kategória, lehet kevés, de jó minőségű izom, jó lesz az állóképessége, de nagyon erős nem nagyon lesz soha.

2021. jún. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az ismerősöd 2 nappal ezelőtt járt életében először kondiban, és rögtön testépítéshez hozzáértő-szakértő lett, ahogy meglátta guggolóállványt.
2021. jún. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyon nincs igaza xd
2021. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy tegye le a csavarlazítót. Nem tesz jót neki.
2021. jún. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!