Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Legjobb edzőtermek Budapesten...

Legjobb edzőtermek Budapesten (nőknek)?

Figyelt kérdés
Tudom, tömegkérdés, de kicsit izgulok/félek elkezdeni itt terembe járni, pedig a testem vágyik rá. Telt lány vagyok, és elsősorban a futópad hiányzik az életemből. Olyan konditermet keresek, ami kellően nagy, kicsit el lehet benne vonulni, és remélem nem hangzik bunkón, de "békén hagynak", szóval nincs kötelező állapotfelmérés stb., hanem csak bemegyek és csinálom a magam dolgát.

2021. jún. 22. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:
67%
Kötelező állapotfelmérés? Sok teremben voltam már, de ilyen egyikben sem volt. Amúgy Pesten belül hol keresel termet, a belvárosban vagy a Havanna lakótelepnél? Nem mindegy🤣Én a Millennium Fitnesst tudom ajánlani a Lechner Ödön fasoron, szerettem azt a termet, sok futópadjuk van és szép a kilátás.
2021. jún. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!