Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ismertek olyan edzőtermet...

Ismertek olyan edzőtermet Budapesten, ahol van küzdősport terem és szabadon lehet használni, amikor nincsen csoportos edzés?

Figyelt kérdés

Olyan edzőtermet keresek, ahol vannak bokszzsákok és esetleg akár ring is (+ kettlebell, TRX, de nem ez a főszempont) és szabadon lehet használni alkalmi jegy, vagy bérlet ellenében. Egy ilyet tudok, a Perfect Fight Club, ami egy tök jó terem, csak nekem messze van és nem sűrűn tudok oda járni edzeni :(


Sajnos a munkám olyan, hogy nem tudok fix időpontra lejárni csoportos edzésekre, ahova meg le tudnék, ott nekem nem megfelelőek az edzések és a sparringpartnerek sem olyan jók (annak nem látom értelmét, hogy úgy sparringoljak rendszeresen hobbistákkal, hogy nagyon nagy a tudáskülönbség köztünk a javamra, attól nem fejlődök). Ezért lenne jó nekem, ha önállóan tudnék edzeni egy küzdősport teremben, ahova nem fix időpontra kell lejárni, saját edzéstervvel, tudnék zsákolni + a ring meg azért lenne jó, mert tudnék levinni magammal számomra megfelelő sparringpartnereket (akik technikailag is jobbak nálam és tudok fejlődni mellettük).


Előre is köszi a válaszokat!



2020. jan. 26. 11:22
 1/8 A kérdező kommentje:
*ne haragudjatok, Predator Fight Club, nem a Perfect Fight Gym. Tehát a Predator Fight Clubhoz hasonló termet keresek.
2020. jan. 26. 11:30
 2/8 anonim ***** válasza:

Az oktogoNnal a Fittness Station (faceoldaa van) . Akorut es joksi u kozti szakaszon van az Aradi utcaban a Roni 24 h abc mellett.

Ott 3 boxzsak van a kulonteremben. Jo kemenyre tomottek vegre. Ring nincs,de ez a kulon terem kb akkora ,mint egy ring. Nezd meg.

6. Kerulet

2020. jan. 29. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

@előző válaszoló: köszönöm szépen, meg fogom nézni!


Esetleg tudtok olyan termet, ahol van ring is? (+ funkcionális terem)

2020. jan. 30. 09:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Király utca a Smart Fitness. Van egy kis kulon terem. Kevesen járnak mert milon köredzés a fő szempont, de pont ezért megfelelhet neked. Neten tudsz regisztralni egy ingyen alkalomra megnezni, persze a milon kört, de utána megnezheted a kistermet stb. Van benne boxzsak, trx, ketlebell, multifunkcios keret, stb. :)

23/F

2020. febr. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves előző!


A SmartFit egészen korrekt teremnek tűnik, viszont nem találok árszabást a funkcionális teremhez, kifejezetten csoportos órákra meg a milon gépekre találok árszabást.. :/

2020. febr. 4. 16:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a milon az igy egyben van a terem tobbi reszevel, igy kicsit huzos 3ezer körüli, de nem mondom fixre, hogy nincs külön napijegy esetleg a kisterembe csak.
2020. febr. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az tényleg húzós :( Régen volt Kőbányán a Tárna Fitness, ott 1.600,- Ft-ért mindent lehetett használni, én ott a funkcionális termet használtam, meg a szaunát, sajnos azóta bezárt.. :( Azon gondolkodom még, h lehet, lenézek megint a Bliss & Bodyba, csak ott már nincs bokszzsák (régen volt egy jó nagy, azt lehetett ütni-vágni :D)..
2020. febr. 5. 13:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is pont egy ilyen termet keresek. Egyik konditeremben, ahova jártam, volt fellógatva egy zsák a TRX keretre, de kicsit cikinek éreztem nekiállni ütni-rúgni, mikor mindenki valami kondis edzést tolt, ráadásul sose használta senki. Szóval olyan helyre lenne szükségem, ahol a terem szerves része a zsák, és ha az embernek úgy van kedve, nyugodtan odaállhat zsákolni egy kicsit. Csoportos órák nekem sem kellenének, csak a zsákolási lehetőség a belépő ellenében.
2020. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!