Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az a maximum kalória amit...

Mi az a maximum kalória amit egy nap érdemes sporttal elégetni kezdőbbként? Tényleg egészségtelen 1000 kalóriát elégetni egy nap, vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam most a neten, nem egészséges 1000 kalóriát elégetni egy nap sporttal. Ez tényleg így van?

Nem sportok ennyit, ezután nem is tervezek. Gondolom aki sportoló az más, hozzá van szokva az évek alatt, ezért írtam, hogy kezdőbbként.

Tényleg nincs jó hatással a szervezetre (normális étkezés mellett)? Ha igen, miért?


2021. jún. 25. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Kalkulátorok szerint napi másfél óra tempós, sietős bicajozás is 1000 kcal felett van (én meg 100 kiló felett), pedig melóba 45 perc, meg haza ugyanannyi igazán nem sok.


(és igen, munkahelyen kezdhetek zuhannyal)

2021. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!