Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi számít jónak egy 16 éves...

Mi számít jónak egy 16 éves lánynál?

Figyelt kérdés

Mikor mondjátok azt, hogy igen, ez egy jó állóképesség, jó teljesítmény?

Tudom, hogy nem lehet ezt így megmondani, hiszen mindenki teljesen más, eltérő adottságokkal, de általánosságban egy 16 éves, 167 centis, 57-8 kilós lánynál, ha a cél a sportosság, jó erőnlét, mennyit "kéne" tudni fekvőzni, planket tartani, húzóckodni, futni...? Mit gondoltok?



2021. júl. 4. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Én is fiatal L vagyok, nálam 25 fekvő, 3-5 perc plank, 5-8-10 húzódzkodás, 6 kilóméter futás (11/km/h). Heti 7-10-szer edzek.
2021. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod :)! A húzóckodásért irigykedek :D.

Én 35 fekvőt (tavalyi "adat"), max (!) 5 húzóckodást tudok megcsinálni, 4 perc planknél tovább még nem próbálkoztam, ez hetedikben mértem le így utoljára (tesitanár által xD), annál több akkor nem is ment volna. Futni se futottam még 3 km-nél többet (mérve), ez eléggé fejlesztésre szorul... (persze azért tudnék többet futni, csak nem mértem így.. és az inkább már kocogás). Az eddigi "csúcsteljesítményem" 35 km gyaloglás (a végén már elég rendes tempóban, bele-belefutva, tűző napon, nagyon kevés vízzel, terepen, zihálva mint egy állat - nem így lett tervezve xD. Erre viszonylag büszke vagyok, de a futás.. hát az... XD.

2021. júl. 4. 22:21
 3/5 anonim válasza:
100%
#1 le a kalappal de 7 napból hogy tudsz 10 szer edzeni?:D
2021. júl. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
#3, úgy, hogy vannak napok, mikor két edzésem is van, mivel több sportra is járok.:)
2021. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
48%
jólvan gyerekek de azt is írjátok oda hány kilósak vagytok mert az infó így nem sokat ér... én tudok 6x10 húzodzkodást is csinálni 105 kilósan + x00 fekvő de futni persze sokat nem tudok
2021. júl. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!