Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A 14 éves lányom szeretne...

A 14 éves lányom szeretne boxolni. Melyik egyesület jó Budapesten?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretne elkezdeni boxolni. A madárfészek akadémián van női box? Mi a véleményetek ha egy lány boxol?
2021. júl. 14. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Szia! :)

"Madárfészkes" ellen sokat bunyóztam, de én azt ajánlom h menjetek le egy edzésre közösen, és nézzétek meg milyen egy edzés:)

Külön női nemhiszem,ahol máshol se nagyon hiszem ,hogy van...egybe tartják, fiúk-lányok..már amikről én tudok.. 17 éve versenyszerűen bunyózok:) kis városban az arány átlagban amiről én tudom kb 20en edzésen abból 2-5 lány..

Picit nagyobb városban volt olyan is, hogy majdnem fele fele arány volt,de az ritka...de vannak lányok,ugyan csak akik boxolnak..:)

Mai világban nem hátrány egyébként.

Van oka,amiért most elakarja kezdeni? Esetleg valami fiú ott edz,vagy bármi?:) vagy csak a sport tetszik neki?

2021. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az apja régen boxolt, és kiskorában is már vonzotta a sport
2021. júl. 14. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
76%

Hobbi sportként lehet engedni,de versenyszerűen nem ajánlom egyébként, nyilván ezt ő fogja eldonteni..de ha nem láttam minimum 500 női meccset,egyet se szerintem,és ez alapján mondom.

Menjetek le vele egy edzésre,hogy milyen,kik járnak oda.. kb masfel órát ki lehet bírni,meg nem muszáj végig ülni azért:)

Sportnak jó,hobbi sportnak,önvédelemre.

2021. júl. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!