Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy gyorsan...

Mit sportoljak, hogy gyorsan izmosodjak?

Figyelt kérdés
Valami egyszerűbb kéne, nem versenyszerű...
2007. dec. 25. 23:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Izomépítésre a legjobb a testépítés. Nem kell olyan komolyan csinálni, hogy versenyezz is, de a súlyzós edzésekkel tudod legjobban növelni az izomtömegedet. Nézz utána a neten a táplálkozásnak, mert ez szintén nagyon fontos része az izomépítésnek. A táplálékkiegészítőket ne félj használni, csak a doppingszerektől tartózkodj. (Elképzelhető, hogy egy konditeremben felajánlanak ezt-azt. A lényeg, hogy az jó, amit a boltban vagy a teremben levesznek a polcról, csak azzal vigyázz, amit a pult alól akarnak adni akár a boltban, akár a teremben)

Olvass róla sokat, mert megfeleleő tudás nélkül össze-vissza súlyzózni nem érdemes.

Alakíts ki egy edzéstervet, táplálkozz ennek megfelelően és elegendő kitartással gyönyörű izmoskra tehetsz szert! (Ha esetleg attól tartanál, hogy túl izmos leszel : az nem megy ilyen egyszerűen, ne félj tőle)

2007. dec. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy fiu vagy es en mint no irok neked...de szerintem Beres Alexandra tornaitol nincs jobb. Nagyon hamar lehet a valtozast latni, sokkal jobban erzed magad...stb. Igaz nagyon kemeny nemelyik DE hatasos es egeszseges.
2007. dec. 31. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Az izom növelése úgy történik, hogy az edzésen túlterhelést kap az izom, ettől az izomrostok sérülnek, mikro szakadások keletkeznek benne. Edzés után az izom újraépül, regenerálódik és még erősebb lesz, mint előtte, hogy a megnövelt terheléshez alkalmazkodjon. Ehhez tápanyagra (fehérje) és energiára (szénhidrát) van szüksége. A terhelésnek mindíg maximálisnak kell lennie, hogy válaszreakciót adjanak az izmok. Béresnorbi ugribugritól egy deka izmot sem tudsz felpakolni, csak súlyzóval és gépekkel végzett testépítő edzésen. (esetleg elmehetsz téglát pakolni egy építkezésre) :-)))

A helyes táplálkozás nagyon fontos, anélkül edzhetsz akármennyit, ha nincs meg az alapanyag az építéshez, nem lesz izom. Olvass utána a neten, ez nagyon összetett dolog.

[link]

2008. jan. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudok szolgálni pár jó tanácsal ha akarod. Sokat láttam és tanultam ezen a téren. Ha gondolod vegyél fel. szivesen adok pár jó tanácsot. MolZol156@hotmail.com
2008. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
az úszás is kiváló sport rá!
2008. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Sziasztok.Én egy 21 éves srác vagyok.Tipikus

probléma..."izmos szeretnék lenni."Magam és barátnőm örömére.:)Az izom alatt ne egy 150 kg-os embert képzeljetek el...80 cm-es karral.Szerintem nekem ehez nincs is alkatom.De ha lenne is.....Én szálkás szeretnék lenni.Ennyi az egész...Konditeremre nincs lehetőség(pénz :)),hát gondoltam itthon megoldom.Szedett,vetett dolggokkal azért nem akarok nekiállni csak úgy össze vissza edzeni.Szerintem nem sok értelme van...Ezért gondoltam a jó őreg tornaórás módszerre...Fekvőtámasz,felülés,hasprés,gugolás...és még számos golog aminek a nevét sem tudom.De a hatását érzem.3 hete csinálom itthon.Ennyi idő alatt biztos,hogy nem látszik még meg.:).Az edzés tervet leírnám nagyvonalakba. bemelegítés.(5 perc )edzés:(3 fajta fekvőtámasz.Más-más helyzetben,3 féle felülés,hasprés,és a gugolás.Ezeket a következő képpen.: 5-öt mindenből.(bemelegítés.) 15 mindenből,8 mindenből.(Ez maga az edzés:) 2 széria vagy hogy mondják.És végül a levezetés 5-öt mindenből.(1 óra alatt meg van.)Szépen lassan csinálok mindent.(ne lustaságra gondolj)Magát a gyakorlatot.Állítólag úgy hatásosabb.Én pl:50 kevőt nyomok gyorsan.Lassan 15-öt:)ez a max.:)


Étrend.Főként fehérja és szénhidrát tartalmu ételeket fogyasztok.(tojás,rizs,bab..stb)A kérdésem: szerintetek megoldható így????Ezzel a módszerrel.Lehet így valaki "szép" jó szálkás gyerek:)Vagy nagyon kell ehet a kondi terem????Lelkesedés,hozzá állás meg van.MINDEN VÉLEMÉNYT,TANÁCSOT MEGFOGADOK.JA!KRITIKÁT IS.Sziasztok.

2009. dec. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én leginkább az úszást ajánlom , napi 10-15 hossz és kb. másfél hét múlva már lehet változást észlelni
2011. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!