Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit sportoljak, hogy látványos...

Mit sportoljak, hogy látványosan izmosodjak? (részletesebben a kérdés lejjebb)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kondizással lehet a leggyorsabban és látványosabban izmosodni. Többször neki kezdtem már, de nagyon unalmasnak találtam, és állandóan úgy éreztem hogy kiröhögnek a rutinosabbak, hogy felét-harmadát-negyedét tudom kinyomni-húzni-... mint ők. Próbáljam másik terembe vagy mit csináljak, hogy ne érezzem a lenézést. Milyen más sportot tudtok még ajánlani? Az úszáson gondolkoztam még, de az is unalmas és nagyon lassan fejlődik az ember vele.
2009. jún. 10. 20:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A konditol se fejlődsz gyorsabban... ha meg így állsz hozzá akkor felejsd el h izmos leszel. Sztem pl nincs jobb egy kis gyúrásnál :) elszállnak a gondok
2009. jún. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással felejtsd el !! Ha semmit nem szeretsz csinálni akkor nem fogsz izmosodni .Nem fognak kiröhögni az edzettebbek legalábbis nekem nem ez a tapasztalatom .
2009. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők is ugyanúgy kezdték mint te. Nyugi senki sem fog kiröhögni.
2009. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, gyorsan látványosan könnyen azonnal izmosodni akarsz. Na ez az, amit nem lehet. Amit a tévében látsz, és amit el szeretnél érni, az jobb esetben is évek munkája. A teremben senki nem fog kiröhögni. Csináld becsülettel, és egy-két év után már úgy fogod érezni, te is odatartozol! A Vas Testvériségbe! :D
2009. jún. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kifogások azok mennek, akaraterő meg úgy tűnik nincs.. Cipeljél cementet :D
2009. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigieket, ha szerintetek ez e gond, akkor máshogy próbálok hozzáállni. Igazából az a bajom, hogy mindenhol azt olvasom interneten, hogy milyen segítőkészek az "öregek" a kezdőkkel. Nos én eddig csak az ellenkezőjét tapasztaltam.
2009. jún. 11. 13:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tényleg tahók veled akkor válts termet...De ez sztem az ő szégyenük ha lenéznek téged...de az is lehet h csak félreérted őket...nehezen tudom elképzelni h egy vmiben rutinos lenézi a kezdőket...
2009. jún. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
már ne haragudj, de nem másban kellene a hibát keresni, mert ez elég nagy töketlenségre vall! Nem bántásnak szánom komolyan, de MINDENT meg lehet tanulni magadtól, ez itt az internet ne légy már béna! Én is interneten olvasgatva kezdtem el, és engem kifejezetten idegesít ha az "öregek" megmondják hogyan csináljam (főleg az olyan öregek akik gyúrnak már 10 éve, és ahhoz képest nem izmosak, de legalább hájasak, két sorozat között meg a cigi amúgymeg egyszerre 5 gépet lefoglalnak és sehol se tudsz dolgozni..) örülj eki ha nem "segítenek" mert úgyis neked kell érezni az izmaidat és h melyik gyakorlat hogyan hat rájuk. Jaés le kell sz*rni a többieket a teremben, azért mész oda hogy edzél nem azért hogy jópofizz meg azt figyeld h mások hogyan néznek rád..
2009. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ezt csak te erzed bar lehet h a tarsasagf is közre jacik nem tom de ha elakarsz erni valamit aldozni kkell erte es ne feleydsd ami nem öl meg az erösebbe tasz
2009. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor leírok már egy konkrét példát. Egyik alkalommal, amikor haverommal voltam, épp nekiültünk az egyik gyakorlatnak, még az első sorozatot csináltam. Akkor odajött az edző, éppen egy lánynak tartott edzést, és megkérdezte hogy állunk, mert jönnének ide. Mondtuk, hogy épp csak kezdtük, így megbeszéltük, hogy addig akkor csináltat valami más gyakorlatot a lánnyal és visszajönnek. Vissza is jöttek, de mi még nem végeztünk. Ekkor lecseszett minket, hogy mi az hogy nem vagyunk még, ők már végigcsináltak egy egész gyakorlatot. (megismételném, hogy mi ketten voltunk haverommal, a másik "oldalon" pedig csak a lány). Köpni-nyelni nem tudtunk, hát gondoltam befejezem (az utolsó sorozatom volt), erre meg odanyögi, hogy "Egyébként sem ér szart se amit csinálsz". Csak ennyit, eszébe nem jutott volna megmondani/mutatni hogy kellene jól csinálni, pedig bérletes voltam, így még "járt is volna nekem" az edző.
2009. jún. 11. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!