Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Megfelelő tömegnővelő? Edzéste...

Megfelelő tömegnővelő? Edzésterv jo? étrendkiegészitők?

Figyelt kérdés

nos,kondizok 2 hónapja teremben,edzéstervem van ( http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

sajnos nem vagyok valami jó evő,kevés dolgot szeretek,de törekedek sokat enni...

kiegészitőnek 80% tejsavó koncentrátumot szedek(noname,vateráról rendelt)

illetve szőlőcukor(dextrozt)

pihenő napokon reggel és este 30g fehérjét verek be

míg edzés napokon reggel,30g fehérje,edzésután 60g dextroz és 30g fehérje

este még 30g fehérje

a dextrozt limonádéba rakom(izesitésnek)

a fehérjét szörpbe.

szerintettek ez így jo??

illetve,reggelire 40-50g nestlé fittnest szoktam enni,az jo szénhidrát forrás?


2010. aug. 29. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem használnék ilyen vateráról rendelt noname kiegészítőket, mivel ki tudja mi van benne. A reggelid szerintem nem túl jó, egy az, hogy kevés, minőségileg nem tudom milyen, szerintem nem a legjobb. Én inkább leváltanám kb. 100-150g zabpehelyre. Hát elvileg a fehérjét rakhatod bármibe, így szörpbe is. Az edzésterv az jó. Én annyit csinálnék, hogy vennék egy minőségibb fehérjét legalább edzés utánra. Nem azért költenek a táplálékkiegészítő gyárak rengeteg pénzt a fejlesztésre, hogy egy vaterán rendelhető olcsó fehérjepor ugyanazt tudja, mint az ő termékük.
2010. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vaterás szemét...Utántöltöm a tömegnövelős dobozomat kakaóval megveszed ha felrakom?


A szervezet fehérjeigénye ugyan akkora pihenőnapokon is.Szarul kajálsz.Ettől sokat ne várj hosszútávon

2010. aug. 29. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha tejpor.hu-s a protein akkor az ok.
2010. aug. 29. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jóhát,kiprobáltam:S

Tudom hogy nem jó az étrendem... Iletve a zabpelyhet ár próbáltam,de én nem tudok abból megenni 50grmmot sem,nem hogy 100at:S

2010. aug. 29. 11:40
 5/7 anonim válasza:

vaterarol nem szabad venni noname vackot, nem feherje.


tejpor.hu -rol lehet hasonlo aron venni 10 kg-s zsakot, az jo.

2010. aug. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amugy zabpelyhet tedd tejbe, izesitsd egy kis vaniliaaromaval, rakj bele mazsolat, feherjet, lehet kombinalni.. de ha nehezen hizol, akkor tokmindegy mit eszel, vegyel tescos 1 kg-os muzlit, meg DM-ben vannak meg ilyen muzlis dolgok (en valami crunchy akarmit vettem, bar mivel en nagyon konnyen hizok, csak izesitem a zabpelyhet vele, te akar csak azt is ehetsz..)
2010. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

értem:) tehát a zabpelyhet kombinálhatom másik fajta müzlivel is?:)


igazából nem tudom eldönteni hogy nehezen hízok-e vagy csak szimplán nem eszek eleget.. főleg h most jön majd a suli is még nehezebb lesz... Bár időm van,nem azért edzzek mert ez a divat,hanem mert beleszerettem :)

2010. aug. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!