Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kobakot érdemes venni...

Milyen kobakot érdemes venni egy 8 éves kislánynak?

Figyelt kérdés
Kislányom 8 éves, nemrég megvolt a sikeres rev díjugratásból és díjlovaglásból. Jelenleg Casco gyermek kobakja van, most viszont szeretnénk őt meglepni egy nagylányosabb kobakkal. Én eddig Charles Owen, Casco, Samshield és Kask márkák között gondolkodtam, de igazából bármi szóba jöhet. Fontos lenne, hogy valami elegánsabb legyen, hogy versenyezni is tudjon benne.

2021. aug. 11. 15:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Szervusz! Szerintem a gyerek feje nélkül nem érdemes kobakot venni, tehát úgy is felpróbálja vétel előtt. Érdemesebb őt megkérdezni, hogy stílusra melyik tetszik neki. Ezek a kobakok azét már mind nagyon jól védenek, főleg a samshield és a kask.
2021. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!