Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nagyon vékony vagyok és...

Ha nagyon vékony vagyok és híznom kellene, milyen sportot érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés

Szeretnék formába jönni, edzeni kicsit, hogy jobban bírjam a tesi órákat meg a megerőltetéseket.


40kg ,155cm vagyok, 17L


Ti mit ajánlotok? Mire érdemes figyelnem?



2021. aug. 15. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
sumo
2021. aug. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vicces kedvedben vagy?
2021. aug. 15. 13:30
 3/7 anonim válasza:
100%

hízás csak ugy fog menni mellette ha elég kalóriát viszel be, ugyanis a sportokkal többnyire zsírt égetsz, ezért fogysz töle, kivéve persze ha eszel mellé annyit hogy hízni tudj. 40 kiló nem sok de ha azt nézzük hogy 155 vagy akkor azért nem feltétlen olyan kevés (persze ettöl még nem sok)

bár én fiú vagyok mikor 15 voltam én is nagyon vékony voltam, 45 kiló meg 165 centi, aztán úgy döntöttem meg hízok mert hát miért ne. per pill 65 vagyok és sokkal jobban érzem magam a "börömben". igazából úgy csináltam hogy nyáron mikor megtehettem 0,5-1 órát edzettem (fekvő támasz felülés, olyan amit otthon el tud végezni az ember) és próbátam egész nap zabálni, annyira nem vagyok hozzáértő ezért nem foglalkoztam vele hogy mit, szóval mindent, amíg bírtam. 5 hónap alatt fel tudtam hozni magam 60 kilóig. de gondolom a gének is számítanak.

2021. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Saját testsúlyos edzést javaslom kezdésnek. Szabadtéri kondiparkban tudod csinálni. Megfelelő táplálkozással látványosan át tud formálni. Csinálj mellé valami kardio mozgást is, úszás, futás, bicikli, hogy javuljon az állóképességed.

+ mivel lány vagy, valamilyen nőies mozgást fejlesztő sportot beiktatnék

2021. aug. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem híznod kellene, hanem erősödni. Küzdősportok a legjobbak ilyen téren. Box, kickbox.
2021. aug. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kezdd az úszással, (nem a vízben való pancsolásra gondolok, amikor kint van a fejed a vízből, és béka úszásban csak úszkálgatsz, hanem rendesen megtanulni úszni, és vízbe fújni a levegőt, hát,gyors, mell)


úszás után én mindig felfalom a hűtőt.

2021. aug. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megfogadom őket :)
2021. aug. 15. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!