Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amatőr darts játékosokat,...

LACUS12345 kérdése:

Amatőr darts játékosokat, hogy lenne egy olyan problémám, hogy amikor odaállok dartsozni reggel több mint harminc nyílat kell eldobnom ahhoz, hogy úgy tudjak játszani mint tegnap este, nektek is van ez?

Figyelt kérdés

(Mondjuk én elég kezdő vagyok kb egy hete kezdtem.)(Nem tudom hogy a fél profi játékosok hogyan tudnak bemelegíteni 9 vagy 6 nyílból.)

Köszi a válaszokat! :D



#sport #darts #amatőr darts #darts nyílak
2021. aug. 22. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
30 nyilat? Az kb. 2 percet jelent. Egy átlagos edzésen a bemelegítés az ilyen 10-15 perc szokott lenni. Nekem van amikor ennyi idő sem elég. Egy átlagos alkalom amikor a táblához állok az meg mondjuk 45-60 perc. Na ehhez képest a 30 nyíl az szinte semmi. Én is teljesen amatőr vagyok de ezzel nem látok problémát. Kell ahhoz idő, hogy beálljon a kezed úgy ahogy kell. Amikor a profik a színpadon 9 nyíllal melegítenek be, akkor ők előtte órákat dobáltak a színfalak mögött.
2021. aug. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy ennyiből bemelegszik a kezed
2021. aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!