Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tényleg van egy ilyen íratlan...

Tényleg van egy ilyen íratlan szabály,hogy edzőteremben nem illik odamenni ismerkedés céljából a másikhoz? Nagyon megtetszett egy fiú

Figyelt kérdés

Úgy láttam, hogy néha összepillantottunk, de lehet csak véletlen. De most láttam először az edzőteremben.

Nem ciki odamenni? Viszont egész végig bent volt a fülhallgatója. Vagy mit tanácsoltok?


2021. szept. 5. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Haver, én a konditeremben ismertem meg a feleségemet! Ha nem úgy mész oda, mint egy pszichopata, és nem is úgy, mint egy gyökér, akkor miért ne szólíthatnád meg a másik embert a teremben?
2021. szept. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hardcore testépítők szokták mondani, hogy az edzés mindennél előbbre való, abban senki ne zavarja őket. Lányok sem szeretik, ha edzés közben akarnak velük ismerkedni, mert sokszor kellemetlenül nyomulnak nem pont azok, akik érdeklik őket.

Ha nem egy hardcore testépítő a fiú lányként szerintem simán odamehetsz hozzá. Ne pont akkor zavard, amikor gyakorlatot végez, a súlyokat emelgeti, hanem közben. Lehetsz kicsit trükkös, segítséget kérsz valamelyik gép használatához, vagy megkérdezed tőle, hogyan csinálja valamelyik gyakorlatot, mert nem vagy biztos benne. Ha bejössz neki, biztos szívesen segít.

2021. szept. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!