Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Dartsban hogyan orvosoljam...

Dartsban hogyan orvosoljam ezt? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Szóval, pl célzok a 20-asra, lemegy 3-ashoz.

Utána a 20as felé dobok, és felmegy oda, ahova céloztam.



2021. szept. 15. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni.
2021. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, sokat gyakorlok, de nem javul :(
2021. szept. 15. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Járj el egy dartsegyesületbe, ott majd az edző kijavítja. Így látatlanban nem lehet. Nekem is orvosolták a hibáimat.
2021. szept. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Videózd le a saját dobásodat, és nézd meg hogy mit csinálsz rosszul. Rengeteg dologgal lehet probléma. Ez például egy nagyon jó írás ami összefoglalja a dobás technikai alapjait.


[link]


Illetve töltsd fel a videót valahova. Facebook csoportok, reddit, darts fórumok, stb. Akár ide is, de minél több helyre annál jobb.


Egyrészt persze igaz hogy csak gyakorlással lehet fejlődni. Ha komolyan gondolod akkor szinte naponta dobálni kell 45-60 percet. Viszont ha eleve valamit rosszul csinálsz akkor lehet hogy csak a rossz beidegződés marad meg.

2021. szept. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!