Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiérettségi! Ez valami vicc?

Tesiérettségi! Ez valami vicc?

Figyelt kérdés
megkönnyítették. d ennyire?? nézem az OH honlapján a 2010-es követelményrendszert. Kosárérintés 4 db. Itthon csináltam 30-at! Emelt szint, hééé!!! 9:20 alatt 2000m...(jövőre érettségizek emelten)
2010. aug. 31. 15:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%

Ha könnyű, az a baj, ha nehéz, az a baj, ha 70-es vagyok az a baj, ha 80-as vagyok - az nem lehetek - az a baj.

Ja bocsi csak megjött a kedvem énekelni

2010. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
nekem nem baj, akkor lennék kiakadva ha nehezebb lenne:P én most halasztok 1 évet mert rekire akarok menni, ahhoz meg kell a tesi, és azom még nincs. :)))
2010. aug. 31. 20:09
 13/26 anonim ***** válasza:

bocsi, de mi az a kosárérintés?


(külföldről irok)

2010. aug. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Röplabdában hívják így az egyik érintést, mert a két kezeddel egy "kosarat" formálsz. Az amikor a fejed fölé adogatod a labdát. Általában így készíted elő a lecsapást.
2010. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
32%

hát mert a többi éretségihez sok ész kell...


azér kiváncsi lennék, ha kötelező lenne a tesiérettségi,, meggora bukás lenne rajta... szerintem több, mint a matekon, meg a törin...

2010. szept. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
azért kell hozzá tanulás. én magam készülök fel egy jó könyvből: fizikai törvények, olimpia története, sportágak története, sok évszám, olimpiai bajnokok, mit és mikor csináltak, hányadik helyezés. jó sok cucc, de engem érdekel a sportmániám megegészségmániám miatt úgyh örülök neki:P
2010. szept. 1. 15:34
 17/26 A kérdező kommentje:
ja, az olimpilai, világ és európai versenyeket 100 évre visszamenőleg!
2010. szept. 1. 15:35
 18/26 anonim válasza:

Te "agyilag buta" tudod egyáltalán miből áll a tesi érettségi??? Mert ha nem akkor ne nagyon parasztkodjál mert egy pár tesis lehet összepakolna egy-egy helyzetben!!!

Am meg megnézném milyen vagy tesiből egy igazi tesiórán!!!

Az meg megint más hogy ki mihez ért! Valaki a sportokhoz valaki meg máshoz! De szerintem te az a fajta vagy akinek csak a szája nagy!!! És azis csak a hátak mögött!!!

Szánalmas vagy!!!

Boccs ha megsértettelek!!!!

2010. szept. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
mivan????:O semmi sértőt nem mondtam:O namind1:)
2010. szept. 2. 14:44
 20/26 A kérdező kommentje:
szted nem azért megyek emelt tesire mert jó vagyok tesiből???!!!
2010. szept. 3. 10:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!