Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiérettségi! Ez valami vicc?

Tesiérettségi! Ez valami vicc?

Figyelt kérdés
megkönnyítették. d ennyire?? nézem az OH honlapján a 2010-es követelményrendszert. Kosárérintés 4 db. Itthon csináltam 30-at! Emelt szint, hééé!!! 9:20 alatt 2000m...(jövőre érettségizek emelten)
2010. aug. 31. 15:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
jaj kedves Kérdező, az utolsó szerintem nem neked szánta a válszt, ne aggódj :)
2010. szept. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
igen létezik olyan hogy testneveléés éretséégi. mert én a BP.TNE Budapesti Testnevelési Egyetem Footballbírói szakára jáárok és igen van testnevelésből éretségi én szín 5-ös re éretségiztem tesnevelésből.
2010. szept. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
ezt de félreértettemXD
2010. szept. 4. 10:25
 24/26 anonim válasza:
Azért építőmérnöknek is tök könnyű bejutni, pedig az egy tudomány. Annyira elkeserítő. Bárcsak a színvonalas teljesítményűeket válogatnák ki...
2010. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:

Szerintem meg inkább Te nem vagy toppon agyilag vagy csak egyszerűen ratyi vagy és irigyled a tesiseket vagy mi?

Egyébként a testneveléshez is kell tárgyi tudás nem is kevés de nyilván fogalmad nincs miből áll az érettségi egyáltalán vagy netán a felsőoktatásban..

Te okostojás rohadj meg a számítógéped előtt úgyis csak ott nagy az arcod ratyirambó

2011. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

GreenTea


A testnevelés ugyanúgy tudomány, mint pl az építészet. Nem kell lenézni egymást. Én érettségiztem infóból is, tesiből is. Elmondom nektek, hogy az infó érettségit 12 évesen is 5-ösre csináltam volna. Mindenki nézzen tükörbe mielőtt véleményt alkot.

2011. aug. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!