Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan vegyek kezdő íjász...

Honnan vegyek kezdő íjász szettet?

Figyelt kérdés

2021. szept. 18. 17:54
 1/5 anonim válasza:
69%
Az internetről.
2021. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

:)


pontosítom a kérdésemet:

milyen oldalakat/üzleteket ajánlanátok kezdő íjász szett beszerzéséhez?

2021. szept. 18. 18:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
kezdő szett szerintem a decathlonban a legjobb ár érték arányú
2021. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Z válasza:
100%

Én is a decathlont akartam mondani, de ez attól is függ, hogy hagyományőrző íjász cucc kell (fa, bőr stb...), vagy jó a műanyag, karbon izé. Persze kezdő szettnek ár érték arányban a decathlon perfekt. Sok ismerősömnek onnan van felszerelése.

Webáruházakat nem ismerem ilyen téren. Lehet van jobb ott, de a decathlonban még nem csalódtunk és ha van a közelben, az sem hátrány.

2021. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hagyomány őrzéshez a Kerecsen íjászbolt és a Hunor Íjászbolt amit érdemes lecsekkolni. A Hunor Íjászbolt weboldala: www.ijaszoutlet.hu. A Kerecsené www.magyarijasz.hu, itt a tradicionális alatt a műgyantásoknál találod a kezdőknek is való alacsonyabb árkategóriájú íjakat, van egy szettük is 40k-ért amikor rád igazítanak mindent. Jó szórakozást a nézelődéshez!
2021. szept. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!