Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Beáll a lábam. Mit tegyek?

Beáll a lábam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Rollerezésnél mindig beáll a lábam. Hogyan lazithatnám ki?

Normális válaszokat!!!!!!



2021. szept. 24. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Szia kérdező!

Este megyünk mi is sportolni, meccsnézés a kedvenc kocsmánkban, asztal már lefoglalva, két rekesz sör is lekötve.

ha jól sejtem a meccsek végére,beállunk, mint a gerely a földbe.

2021. szept. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez szerinted normális válasz!? Mert nem az.
2021. szept. 24. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lábtornával: a lábfejek le-fel mozgatásával, lábfejkörzéssel, esetleg a vádlik masszírozásával.
2021. szept. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szedjél magnéziumot, valószínűleg nincs benned elég, így amint kis terhelést kapnak izmaid, már megadják magukat.
2021. szept. 25. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó kettő
2021. szept. 25. 08:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nyomultam (hagyományos nem elektromos) rollerrel én arra vettem rá magam, hogy mindig váltott lábbal küldtem neki. Valószínűleg nem így teszel csak mindig azonos lábbal tolod neki. Érdemes elmenni egy jó masszőrhöz és kimasíroztatni. A megfelelő magnézium bevitel is fontos ami ténylegesen fel is szívódik nem csak bevitted a szervezetbe. Ha nagy távokat mész főleg bemelegítés nyújtás előtte és utána is.
2022. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!