Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Telitalpas guggolás - inkább...

Telitalpas guggolás - inkább terpeszben, előredőlve, vagy tegyek a sarkam alá valamit?

Figyelt kérdés

Ha csak úgy tudok teli talppal leguggolni, hogy terpeszben van a lábam, a lábfejeim kb. 30 fokban kifordulva és előredőlök, azzal okozhatok magamnak bajt?

Korábban csak úgy tudtam leguggolni, hogy felemelkedett a sarkam, mostanában inkább széjjelebb teszem a lábam és előre dőlök, így tud a sarkam lent maradni anélkül, hogy hátraesnék. Jól esik 2-3 percet ebben a pozícióban eltölteni.



#guggolás #telitalpas
2019. jan. 26. 04:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem egészséges. Ha nem tudod telitalpon csinálni, akkor nyújtani kell. Ha felemeled a sarkadat, akkor a térdedet cseszed szét, ha előredőlsz és kifordítod a lábadat, akkor a térded mellett a derekadat/gerincedet is, szóval én nem ajánlom. Lehet, hogy 1 évig semmi bajod nincs, igen. Majd pár év múlva. Szóval lehet írni másoknak, hogy baromságot írtam.. Ki lehet próbálni.
2019. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Soha nem tudtam telitalpasan guggolni. Tippeker elfogadnék, lehet-e 30+-osan fejleszteni.
2020. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sorstársam!
2020. máj. 7. 04:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!