Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy egy cipő...

Honnan tudom, hogy egy cipő "futócipő", ha konkrétan ez nincs ráírva?

Figyelt kérdés

Többször belefutottam olyan sportcipőbe, szabadidőcipőbe, ami nagyon hasonlított a futócipőkhöz. Nagyon könnyű talprész, szellőző gyöngyvászon... (legutóbb pl slazenger cipőket néztem tecsoban, de nem volt futócipőnek megnevezve, illetve kik-ben is nézegettem nagyon klassz, pillekönnyű szélesedő talpkiképzésű cipőket)

Heti 2-4x 3-5 km-re használnám. Ekkora igénybevételre nem akarok tízezreket rákölteni.

Jelenleg kalenji-m van, de ugyanilyet már nem lehet rendelni, próbálni meg nem tudnék. Lidl-set próbáltam, sportcipőnek elmegy, de futni már 500 métert is szar benne (pedig ezt konkrétan futócipőnek árulták).



2021. okt. 2. 11:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Hosszabb tavokat akarsz futni es nem akarsz "10ezreket rakolteni"? Ember..en nem futok, csak edzek teremben es futok kicsit mellette, max heti 3x 2kmet, de normal futocipot vettem 30 x k kb


[link]


Nike shield es rohadt jo.

Ne ilyen csoves kikeket meg slazengereket nezz. Sports direct max, ott is van slazenger meg ilyen olcsobb dolgok, ha ezt tudod megengedni, de nem veletlen vannak futocipok es nem veletlen annyik amennyik.

Foleg ha nagy futo vagy, gerincednek is jobb stb.

Amugy kialakitasbol tudni, meg ezer dologbol amit meselnek neked a nike boltban ha bemesz kerdezni errol.h ez miert jo cipo pl, na ugyan azt keresd mas cipokben.

2021. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!