Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Számít az ágyban, hogy a...

Számít az ágyban, hogy a férfinek vagy a nőnek jó teste legyen?

Figyelt kérdés
Illetve elvárás is lehet egyeseknek? Netán vannak, akik direkt emiatt kondiznak?

2021. okt. 20. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

Van akinek annyi pénze van hogy 60kg 178cm-hez 27 évesen, szét tetoválva, és nem érdekli a gyúrás mert kifizet akármilyen nőt több alkalomra is, ő megéli azt amiért más vágyódik és kondizik mondjuk.

Én is azon az állásponton vagyok férfiként hogy a nő a nézzen ki jól ne legyen dagadt, egy férfinek meg legyen jó arca, ennyi elég szerintem ha a valóságnál maradunk.


A legtöbb kondis, gyúrós valamit kompenzálni akar, ritka amikor valaki magáért csinálja, egyfajta figyelem felkeltés.

2021. okt. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Én nem ezért kondizok, hogy alompasi legyek és jobb legyek az agyban...

Hanem mert szeretem a sportot, esztetikus testet, egeszseges, energikusabb leszek, onbizalmat ad, stb

2021. okt. 21. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%

Amugy kicsit szamit, de elég ha neha kicsit sportol, pl kozos kirandulas, tura.

Rendes etkezessel is lehet fitten tartani az alakot.

2021. okt. 21. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Elsőtől kérdezném. Csak a nő nézzen ki jól, ne legyen dagadt? A férfinak meg csak az arca legyen jó? Mi ez a logika xd A nő meg tűrje el a 100kg os férfit az ágyban, de legalább az arca helyes vagy mi van? xd
2021. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!