Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sustanon 250 kúra hány injekci...

Sustanon 250 kúra hány injekcióból áll? És mennyibe kerül 1 kúra kb? és 1 héten hány ampullával érdemes szúrni? ÉS mit kell hozzá venni hogy levezessem a kúrát pl:tesztó visszaállitó meg gynecomastia hogy ne alakuljon ki.

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

Szeretném jelezni az oldal üzemeltetőinek, hogy legális szteroid nincs. A doppingszerek tiltottak ma Magyarországon (Svédországban pl lecsuknak a használatáért). Félretéve az ellenérzést, az élsportban alap dolog a doppingolás. De kezdőknél illetve nem élsportolóknál ez 100%-ban azért van, mert büdös a munka.

Egy ilyen oldalon, ahol névtelenül, bárki tud válaszolni - és bárki válaszol is - nem etikusak ezek a kérdések, mivel nem tudni semmit az illető válaszolóról, és lehet hogy előadja hogy ő a nagy szakértő, valaki okos meg elhiszi, aztán legközelebb a temetésén találkozunk, vagy mindenesetre maradandó egészségkárosodást szenved.

Bizonyára vannak ennek jogi vonatkozásai is, mivel volt már a neten szteroid válaszol rovat, és az is be lett szüntetve - nyilván nem véletlenül.

Tehát szerintem logikus lenne, hogy az oldal üzemeltetői bejelentés után kérdés nélkül töröljék, a doppingolással kapcsolatos kérdéseket.

2010. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Akkor én meg közlöm veled hogy Magyarországon NINCS szteroid törvény.A birtoklásuk nem törvényellenes csak annyira mint az Algopyriné mivel ezek sima vényköteles gyógyszerek úgyhogy inkább meg se szólaltál volna.


Szuszi heti 1-2 bökés 8-10 héten át.Mellette proviron vagy nolvadex


Levezetésnek meg clomid+nolvadex vagy HCG+nolvadex

1 ampulla 1000ft körül van így 1 kúra 10-20000 Ft+provi(100-200ft/szem)+HCG(9000/3ampulla)

2010. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
55%

"Szeretném jelezni az oldal üzemeltetőinek, hogy legális szteroid nincs. A doppingszerek tiltottak ma Magyarországon (Svédországban pl lecsuknak a használatáért). Félretéve az ellenérzést, az élsportban alap dolog a doppingolás. De kezdőknél illetve nem élsportolóknál ez 100%-ban azért van, mert büdös a munka.

Egy ilyen oldalon, ahol névtelenül, bárki tud válaszolni - és bárki válaszol is - nem etikusak ezek a kérdések, mivel nem tudni semmit az illető válaszolóról, és lehet hogy előadja hogy ő a nagy szakértő, valaki okos meg elhiszi, aztán legközelebb a temetésén találkozunk, vagy mindenesetre maradandó egészségkárosodást szenved.

Bizonyára vannak ennek jogi vonatkozásai is, mivel volt már a neten szteroid válaszol rovat, és az is be lett szüntetve - nyilván nem véletlenül.

Tehát szerintem logikus lenne, hogy az oldal üzemeltetői bejelentés után kérdés nélkül töröljék, a doppingolással kapcsolatos kérdéseket."



Ez meg elemzésre szorul mert hülyeségek tömkelege.



Szeretném jelezni az oldal üzemeltetőinek, hogy legális szteroid nincs

Erre már válaszoltam



A doppingszerek tiltottak ma Magyarországon

Szerintem erre is


De kezdőknél illetve nem élsportolóknál ez 100%-ban azért van, mert büdös a munka

Ehhez közöd nincs



Egy ilyen oldalon, ahol névtelenül, bárki tud válaszolni - és bárki válaszol is - nem etikusak ezek a kérdések, mivel nem tudni semmit az illető válaszolóról, és lehet hogy előadja hogy ő a nagy szakértő, valaki okos meg elhiszi, aztán legközelebb a temetésén találkozunk, vagy mindenesetre maradandó egészségkárosodást szenved.


Fele igaz de maradandó egészségkárosodást esetleg akkor okoznak ha direkt úgy szeded őket 1-2 kivételtől eltekintve



Bizonyára vannak ennek jogi vonatkozásai is, mivel volt már a neten szteroid válaszol rovat, és az is be lett szüntetve - nyilván nem véletlenül.


Nincsenek jogi vonatkozások rengeteg ilyen fórum megy ma is.Te a bbs-re gondolsz ami azért szűnt meg mert nem voltak értelmes kérdések

2010. szept. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kössz a választ h4xor.te lagalább válaszoltál a kérdésemre nem mint az első kommentelő aki azt se tudja merre hány méter.
2010. szept. 4. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:

h4x0r: pont rád gondoltam a fenti írásban, látom magadra ismertél, mert eléggé habzik a szád. Ahhoz nincs közöm, hogy ki doppingol, őszintén? Pont nem is érdekel. De az, hogy te 20 évesen több szteroid kúrával a hátad mögött osztod az észt, katasztrófa. Te már rég elb*sztad annak a lehetőségét, hogy valaha is komoly célokat érj el a testépítésben, de én azt mondom, hogy aki nem érte el a genetikai korlátait az ne doppingoljon még. És ha a kérdező elérte volna már, akkor olyan edzéstapasztalata és ismertsége lenne, hogy nem neten kellene noname válaszolóktól választ várnia.

Végezetül pedig a szteroidok vényköteles gyógyszerek, és nem véletlenül azok.

2010. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Akkor kezdjük:


1. Semmi közöd sem az én céljaimhoz sem ahhoz hogy miért szteroidoztam


2. Szerinted csak az szedje?És ki nem szarja le a véleményedet?Kérdezte valaki?


3. Ha valamihez hülye vagy ne pofázz bele.Nekem már 6évesen megtanították


4. Ahhoz nincs közöm, hogy ki doppingol, őszintén? Pont nem is érdekel


én azt mondom, hogy aki nem érte el a genetikai korlátait az ne doppingoljon még


Ez nem ellentmondásos te igenhülye?


5. És akkor mi van ha vénykötelesek?Nem tiltott sem használni sem birtokolni őket.Innentől a véleményedre megint annyi hogy:/köp


Egyébként szerinted a profik először 5-10év alatt elérték a genetikai korlátaikat és azután kezdtek koxolni?

Elmondom hogy a legtöbb FÉL!!!éves edzésmúlttal kezdet bele.De 1 évnél többet egyik sem várt.



És jó lenne ha nem velem foglalkoznál mert mint írtam én ívben szarok rád.Foglalkozz magaddal és azzal hogy ilyet ne írjál mert csak égeted magad

2010. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
igazad van,ha nem vagy megelégedve magdal mért ne változtathatnál rajta.Mindegy milyen módon sok sikert.
2010. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a pozitiv véleményeket .h4xor az megmondja a frankót és én egyetértek vele

ha valaki ebbe a sportágba ha nevezhetem sportágnak met nem mindenhol elfogadott sajnos de ha valaki a testépitésben komoly célokat akar elérni akkor koxhoz kell nyúlni nincs mese mindennek megvan a kockázata de az erdmények sem fognak elmaradni amugy meg nem most kezdtem se nem 2 éve han nem már kb 5 éve és már tul vok az első koxomon és itt vok semmi bajom csak csupán jobban ment az edzés és fejlödtem a méreteimben .szóval éljenek a karok !!!!! és soha ne adjuk fel bármit is kelljen bevetni a cél érdekében.

2010. szept. 4. 22:14
 9/13 Body-Builder ***** válasza:

Ki az a veréb aki kitalálgat ijen szarokat hát baszátok meg ne más szavaira halgasatok ! egyébként a piacokon találhato anabolkius hatással biro szerek! jah és még vmi a koxokat nem ojan embereknek találták ki akik csak nagyképűségből akarnak jol kinézni azok meg érdemlik ha belehalnak nagyon érdekes h azoknak az embereknek akik koxoznak és komojan testet épitenek nagy bajuk persze az hogy tőnkre teszi a májat de ha komojan csinálod akk vegyél májvédőt és teszto hejre állitot és jo lesz minden na meg persze kis hajhullás jah és megfelelő edzésterv!! jah és akkor vizesedsz be ha nem gyursz rendesen ! jah és igen mi ez hisz tudomásom szerint Magyarországon engedélyezet a szteroid használat !


ui: nem ajánlom semien kezdőnek de ha mégis elkezdené előbbn minimum kb 1-1,5 év edzés tapasztalat aztán havi 50 ezer h normális izmot tudj őssze szedni és h ne eresz le mint a lufi ebben az ősszegben jo minőségű anabolikus hatásu legális szer van benne teszto hejre állito és minden ami kell jah és nagyon kemény edzésterv! erőtejes levezetésel! és azt magyaráztok amit akartok ha nem értetek hozzá akk hagyátok ojanra aki ért hozzá!

2012. máj. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Utolsó válaszoló! Valószínűleg sosem fogod a kommentemet elolvasni, főleg úgy, hogy két évvel később írom mint ahogy te ezt a förtelmet, ami betűkből és mondatjelekből áll odahánytad.


Neked nem karra kellene " gyúrnod " hanem arra ami az agyad helyén van. Elképesztőnek találom, hogy havi 50 000 Ft-ot képesek emberek mindenféle kox-ra költeni, hihetetlen.


Azért írom ezt mert a legelső válaszolónak igaza volt, egy év alatt normális edzéssel, kellő pihenéssel és táplálék kiegészítőkkel akármilyen ember testfelépítése erősödni fog, fejlődni fog az izomzata. Véleményem szerint a tesépítésben NEM lehet hipp-hopp ( 6 hónap, 1 év ) komoly eredményeket elérni, mert egyszerűen nem fog a szervezeted megfelelően alkalmazkodni a hirtelen megnőtt testtömeghez.


Aki havi szinten 50 000 Ft-ot rákölt egy szteroid kúrára, annak nincs kitartása, nem elég elszánt, nem edz elég keményen, és sosem fog olyan fizikumot elérni mint amilyet szeretne. Ennek a feléből meg lehet venni azokat a táplálék kiegészítőket, amik segítségével üzemanyagot adhatsz a szervezetednek és hagyod dolgozni.


Személy szerint nem vagyok igazi testépítő, mert sosem " koxoltam " mégis 2 év alatt felépítettem tiszta 21 kg izmot, amivel meg vagyok elégedve. A koxot pedig meghagyom az olyan arcoknak akik mindezt pár hónap alatt akarják elérni.


Hogy melyikre lehet az ember büszkébb, és melyik verzió egészségesebb, azt mindenki döntse el maga.

2014. máj. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!