Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek olyan lapos a hasa,...

Akinek olyan lapos a hasa, mint az Alföld (szinte) mindig, az hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Eleve genetika, hogy (szinte) egy szem zsír sincs a hasán? Mi védi a belső szerveit?

Ha eszik, akkor hogy nem pocakosodik meg egy kicsit?

Mi a titok?



2021. nov. 18. 22:15
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%

Mindig is ilyen voltam, pedig már közel vagyok a 40-hez.

Semmi titkom nincs. Néha edzek és futok, de semmi különös titkom nincs, szinte bármit megehetek. Szerintem genetika kérdése.

Hogy mi védi a belső szerveket? :) Az izmok szerintem.

2021. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ah, akkor genetika! Jó nagy mázlista vagy!
2021. nov. 18. 22:29
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Nyilván nem 100% genetika...

Ha valakinek alacsony a testzsír százaléka, akkor ilyen lesz. Diéta(nem koplalás, hanem tudatos étrend) és magas intenzitású edzés.

2021. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

3:

Nekem alacsony a testzsír százalékom, de attól még nem teljesen lapos, illetve mivel vékony vagyok, két sör vagy egy ebéd is látszik a hasamon, mikor a gyomromban van.

2021. nov. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
akkor a gyomrod látszik, és ha sörözöl akkor ne csodálkozz xD
2021. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Normalis etrend meg edzes 🤷‍♂️
2021. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én sem értem miért akar mindenki titkokat látni mögötte. Meg kell találni az egyensúlyt az energiabevitel és felhasználás között. Ez mindenkinél más. De a kulcs az étrend + testmozgás.
2021. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én pedig hiába figyelek oda és hiába sportolok rendszeresen, evés után nekem egyáltalán nem lapos a hasam.
2021. nov. 19. 22:27
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Jo de gondolom fogalmad sincs h mibol mennyit viszel be meg mennyit egetsz.. aki hizekony es nem figyel ezekre az ilyen nagyaboli kajakkal meg neha kis edzesekkel nem er el valtozast.. hiaba fut v csinal barmit ha tobb kaloriat visz be.. semmise fog tortenni
2021. nov. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez most valami trollkérdés? Ha valaki teleeszi magát és kidudorodik a hasa mert tele a gyomra, azt ne keverjük már össze azzal hogy zsírréteg halmozódik fel a hason xD Bár ahhoz nem tudom mennyit kell vajon zabálni hogy valakinek látványosan kidudorodjon a hasa tőle mert azért mindenkinek van hasizma ami helyén tartja a dolgokat. Mária gyere le xD
2021. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!