Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Akinek olyan lapos a hasa,...

Akinek olyan lapos a hasa, mint az Alföld (szinte) mindig, az hogy csinálja?

Figyelt kérdés

Eleve genetika, hogy (szinte) egy szem zsír sincs a hasán? Mi védi a belső szerveit?

Ha eszik, akkor hogy nem pocakosodik meg egy kicsit?

Mi a titok?



2021. nov. 18. 22:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Sose ertem akik azzal jonnek h eves utan nagy a hasuk 🤔 wtf.. az vmi puffadas v alergia nem? Nekem akkoris kockas ha 3 tal kajat bevagok
2021. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem értjük egymást. De ez így van rendjén, nem kell mindenkivel megértenünk egymást…
2021. nov. 19. 23:20
 13/14 anonim ***** válasza:
2021. nov. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Metionin ***** válasza:
Erős/nagy hasizom. Valakinek alapból olyan, másnak meg gyúrni kell rá. Én egész életemben sovány voltam de a hasizmom gyenge volt és minden étkezés után úgy néztem ki, mint aki terhes, pedig az ételallergiámat diétával karban tartom. 1-2 év rendszeres hasazás és már lapos marad a hasam kaja után is.
2021. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!