Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőteremben van olyan, aki...

Edzőteremben van olyan, aki segít először használni a gépeket, meg egy kis útmutatást ad, ha először megyek? Vagy érdemes személyi edzőt fogadni az első alkalmakra? Lehet csak 2-3alkalomra is befizetni?

Figyelt kérdés
Egyszer régebben voltam a barátnőmmel, és most úgy döntöttem, szeretnék venni bérletet, miután itthon már másfél éve edzek. Mentem volna korábban is, de mindig visszatartott, hogy olyan szerencsétlen tudok lenni, tuti nem tudnám hogy kell hazsnálni a dolgokat. Segítenek az ott dolgozók, vagy személyi edző jobb lenne? A konditermeknek van saját személyi edzőjük, vagy azt is nekem kell keressek?

2021. dec. 1. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Nekem segített az ott dolgozó:) Meg bármelyik visszatérő vendégtől tudtam útmutatást kérni.
2021. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

Mindenképp célszerű az első hetekben személyi edzőt fogadnod. A gépek használata még hagyján. Meg kell tanulnod az edzéstervezés, a sporttáplálkozás, a melegízés, a nyújtás, a mobilizálás és a regeneráció alapjait, különben nem sok eredménye lesz a konditeremben töltött idődnek.

Akár személyes, akár online coachingon el kéne gondolkodnod.

2021. dec. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
28%

Így van, ahogy a kettes mondja

Dr. Boszéki Péter jogásznak nagyon jó edzés alkalmazás appja van most, ráadásul a giga pro verzió akciós black friday miatt

2021. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!